FB pixel TP pixel
Ashoka the Great
Ashoka the Great

Ašoka

Ashoka the Great
Indie | 2001 | Drama | Budhismus | 155 minut

Ve druhém století před Kristem vládl celé Indii mocný a slavný vládce. Ale než se jím stal... Mladý princ Ašoka opustil své království a vydal se hledat lásku, štěstí a dobrodružství do sousední provincie. Jednoho dne se zamiluje do krásné dívky, princezny Kaurwaki a zanedlouho je svatba. Ašoka se p...

Ve druhém století před Kristem vládl celé Indii mocný a slavný vládce. Ale než se jím stal... Mladý princ Ašoka opustil své království a vydal se hledat lásku, štěstí a dobrodružství do sousední provincie. Jednoho dne se zamiluje do krásné dívky, princezny Kaurwaki a zanedlouho je svatba. Ašoka se později rozhodne na nějaký čas odjet za matkou, ale osud si s ním krutě pohraje. Mladík se doslechne, že byla zavražděna. Zatvrdí své srdce a celá země pocítí pevnou vůli a nelítostnou ruku válečníka.

IMDb  60 %

Ašoka online

Sledovat Ašoka online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ašoka online, zda je ke stažení a zda má Ašoka dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč nebo 149 Kč (HD)

Ašoka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ašoka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ašoka postavy.

Ašoka recenze a hodnocení

Ve filmu Ašoka hrají Shah Rukh Khan, Kareena Kapoor Khan, Ajith Kumar, Danny Denzongpa, Rahul Dev, Hrishitaa Bhatt, Sooraj Balaji.

Film Ašoka režíruje Santosh Sivan.

Film Ašoka má 155 minut.

Film Ašoka můžete vidět na iTunes.

Film Ašoka je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.