FB pixel TP pixel
Asterix Conquers America
Asterix Conquers America

Asterix dobývá Ameriku

Asterix Conquers America
Německo | 1994 | Asterix a Obelix (animovaný) | Animované filmy | Pro kluky | 85 minut

Asterix a Obelix se vydají zachránit mága Getafixe, který byl Římany vystřelen na kraj světa. Potřebují totiž jeho medicínu, ve které je ukryta jejich síla. Na své pouti se dostanou do Ameriky, kde bojují s Indiány, zachrání náčelníkovu dceru před splašenými bizony, porazí největšího bojovníka kmene...

Asterix a Obelix se vydají zachránit mága Getafixe, který byl Římany vystřelen na kraj světa. Potřebují totiž jeho medicínu, ve které je ukryta jejich síla. Na své pouti se dostanou do Ameriky, kde bojují s Indiány, zachrání náčelníkovu dceru před splašenými bizony, porazí největšího bojovníka kmene a osvobodí dva přátele od mučednického kůlu. Najdou také Getafixe, o jehož medicínu usiluje místní kouzelník, aby dosáhl neomezené moci. Po všech strastech se dostanou všichni domů, kde zachrání vesničany a Caesara pošlou tam, kam patří.

IMDb  59 % Kinobox  61 %

Asterix dobývá Ameriku online

Sledovat Asterix dobývá Ameriku online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Asterix dobývá Ameriku online, zda je ke stažení a zda má Asterix dobývá Ameriku dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Asterix dobývá Ameriku recenze a hodnocení

Ve filmu Asterix dobývá Ameriku hrají .

Film Asterix dobývá Ameriku režíruje .

Film Asterix dobývá Ameriku má 85 minut.

Film Asterix dobývá Ameriku můžete vidět na iTunes.

Film Asterix dobývá Ameriku je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.