FB pixel TP pixel
!Vivan las Antipodas!
!Vivan las Antipodas!

Ať žijí protinožci!

!Vivan las Antipodas!
Německo | 2011 | 104 minut

Více než dvě třetiny povrchu Země pokrývají oceány. Míst, která leží na planetě přesně proti sobě a jsou přitom obě obydlena, je tak velice málo. Victor Kossakovsky pro svůj nový film našel několik takových a vydal se po stopách protinožců, tedy obyvatel protilehlých míst zeměkoule. V Entre Rios v A...

Více než dvě třetiny povrchu Země pokrývají oceány. Míst, která leží na planetě přesně proti sobě a jsou přitom obě obydlena, je tak velice málo. Victor Kossakovsky pro svůj nový film našel několik takových a vydal se po stopách protinožců, tedy obyvatel protilehlých míst zeměkoule. V Entre Rios v Argentině toho moc nenajdete, jen malý most a domek výběrčích mýtného, na protilehlé straně planety ovšem stojí gigantická Šanghaj. Chatka pastevce ovcí v chilské Patagonii leží „naproti“ usedlosti u Bajkalu. Na novozélandské pláži uvízla velryba, zatímco v španělských horách se k loužím ve skále stahuje hmyz a tuhnoucí černá láva na Havaji má stejnou strukturu jako kůže botswanského slona. Mistr poetického dokumentu Kossakovsky vytvořil vizuálně ohromující obraz krajiny a člověka a našel fascinující i humorné paralely mezi (doslova) protikladnými civilizačními i environmentálními prvky.

Režie: Victor Kossakovsky

IMDb  72 % Kinobox  62 %

Ať žijí protinožci! online

Sledovat Ať žijí protinožci! online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ať žijí protinožci! online, zda je ke stažení a zda má Ať žijí protinožci! dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | české titulky | od 29. 1. 2021
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ať žijí protinožci! recenze a hodnocení

Ve filmu Ať žijí protinožci! hrají .

Film Ať žijí protinožci! režíruje Victor Kossakovsky.

Film Ať žijí protinožci! má 104 minut.

Film Ať žijí protinožci! můžete vidět na DaFilms.

Film Ať žijí protinožci! je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.