FB pixel TP pixel
Atentát
Atentát

Atentát

Atentát
Česko | 2015 | Krimi seriály | Krimi drama | 60 minut | Nové díly od 12. 11. 2019

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebe...

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza, která získá místo v osobní ochrance prezidenta. Po pokusu o atentát na hlavu státu Tereza zjišťuje, že v něm Dan může mít prsty. Vydá se proto po jeho stopě a mapuje případy, které řešil v minulosti. Střípky těchto kriminálních kauz, vyprávěné zpětně, pak přinesou klíč k pochopení aktuálního dění a přinesou překvapivé rozuzlení.

CSFD  85 %

Atentát online

Sledovat Atentát online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Atentát online, zda je ke stažení a zda má Atentát dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč

Atentát obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Atentát, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Atentát postavy.

Andrea Opavská
Andrea Opavská
Eva Jánská
Elia Cmiral
Elia Cmiral
Hudba
Petr Nikolaev
Petr Nikolaev
Tvůrce
Josef Klíma
Josef Klíma
Tvůrce
Janek Kroupa
Janek Kroupa
Tvůrce
Petr Nikolaev
Petr Nikolaev
Režie

Atentát recenze a hodnocení

V seriálu Atentát hrají Andrea Opavská, Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák.

Seriál Atentát můžete vidět na Voyo.

Seriál Atentát je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.