FB pixel TP pixel
Atentát
Atentát

Atentát

Atentát
Česko | 2015 | Krimi seriály | Krimi drama | 60 minut | Nové díly od 12. 11. 2019

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebe...

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza, která získá místo v osobní ochrance prezidenta. Po pokusu o atentát na hlavu státu Tereza zjišťuje, že v něm Dan může mít prsty. Vydá se proto po jeho stopě a mapuje případy, které řešil v minulosti. Střípky těchto kriminálních kauz, vyprávěné zpětně, pak přinesou klíč k pochopení aktuálního dění a přinesou překvapivé rozuzlení.

Hrají: Andrea Opavská, Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák

Režie: Jiří Chlumský, Petr Nikolaev

Atentát online

Sledovat Atentát online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Atentát online, zda je ke stažení a zda má Atentát dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 10. 7. 2020
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Atentát recenze a hodnocení

V seriálu Atentát hrají Andrea Opavská, Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Anna Šišková, Marek Taclík, Jiří Dvořák.

Seriál Atentát můžete vidět na Voyo.

Seriál Atentát je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.