FB pixel TP pixel
Autopohádky
Autopohádky

Autopohádky

Autopohádky
Česko | 2011 | Animované filmy | Pro nejmenší | 90 minut

Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu. Každá z pohádek bude zpracována jinou technikou a jiným tvůrčím týmem. První epizoda inspirovaná Pohádkou o princezně, která se nesmála, je animována poloplastickou t...

Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu. Každá z pohádek bude zpracována jinou technikou a jiným tvůrčím týmem. První epizoda inspirovaná Pohádkou o princezně, která se nesmála, je animována poloplastickou technologií. Režisérem této povídky je Břetislav Pojar a výtvarníkem Pavel Koutský. Druhý příběh využívá klasickou animaci loutek. Výtvarníkem a režisérem je Michal Žabka a příběh o Víle a účetním je zábavný pro děti a poučný pro tatínky. Třetí část je animovaná velmi neobvyklou technologii papírové ploché loutky v reálném prostoru. Výtvarníkem je Bára Dlouhá a režisérem František Váša. Příběh o rybáři, jeho ženě a zlaté rybce je známý, jeho nová interpretace ve světě kol a motorů je však naprosto nová. Čtvrtá epizoda se odehrává v nedaleké budoucnosti. Režisér a výtvarník Libor Pixa doufá, že zdravý rozum zvítězí nad chamtivostí a touhou být za každých okolností první. Režisérem hraných předělů bude Jakub Kohák. Vypravěčem bude zpěvák skupiny Chinaski Michal Malátný.

IMDb  62 % CSFD  57 %

Autopohádky online

Sledovat Autopohádky online můžeš na DaFilms, Filmy česky a zadarmo, Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Autopohádky online, zda je ke stažení a zda má Autopohádky dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 10. 2022
Předplatné za 145 Kč
Filmy česky a zadarmo
Filmy česky a zadarmo
od 10. 12. 2017
Zdarma
Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2022
Předplatné za 199 Kč

Autopohádky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Autopohádky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Autopohádky postavy.

Autopohádky zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 957 073 Kč
Návštěvnost v českých kinech
27 966 diváků

Autopohádky recenze a hodnocení

Ve filmu Autopohádky hrají Michal Malátný, Ondřej Vetchý, Petr Nárožný, Viktor Preiss, Pavel Liška, Miroslav Táborský, Martin Pechlát.

Film Autopohádky režíruje Michal Žabka, Libor Pixa.

Film Autopohádky má 90 minut.

Film Autopohádky vidělo v českých kinech 27 966 diváků.

Film Autopohádky můžete vidět na DaFilms, Filmy česky a zadarmo, Netflix.

Film Autopohádky je online na DaFilms, Filmy česky a zadarmo, Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.