FB pixel TP pixel
Autopohádky
Autopohádky

Autopohádky

Autopohádky
Česko | 2011 | Animované filmy | Pro nejmenší | 90 minut

Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu. Každá z pohádek bude zpracována jinou technikou a jiným tvůrčím týmem. První epizoda inspirovaná Pohádkou o princezně, která se nesmála, je animována poloplastickou t...

Celovečerní povídkový animovaný film je sestaven ze čtyř animovaných epizod a hrané části, která vše spojuje a vytváří rámec příběhu. Každá z pohádek bude zpracována jinou technikou a jiným tvůrčím týmem. První epizoda inspirovaná Pohádkou o princezně, která se nesmála, je animována poloplastickou technologií. Režisérem této povídky je Břetislav Pojar a výtvarníkem Pavel Koutský. Druhý příběh využívá klasickou animaci loutek. Výtvarníkem a režisérem je Michal Žabka a příběh o Víle a účetním je zábavný pro děti a poučný pro tatínky. Třetí část je animovaná velmi neobvyklou technologii papírové ploché loutky v reálném prostoru. Výtvarníkem je Bára Dlouhá a režisérem František Váša. Příběh o rybáři, jeho ženě a zlaté rybce je známý, jeho nová interpretace ve světě kol a motorů je však naprosto nová. Čtvrtá epizoda se odehrává v nedaleké budoucnosti. Režisér a výtvarník Libor Pixa doufá, že zdravý rozum zvítězí nad chamtivostí a touhou být za každých okolností první. Režisérem hraných předělů bude Jakub Kohák. Vypravěčem bude zpěvák skupiny Chinaski Michal Malátný.

Hrají: Michal Malátný, Ondřej Vetchý, Petr Nárožný, Viktor Preiss, Pavel Liška, Miroslav Táborský, Martin Pechlát

Režie: Michal Žabka, Libor Pixa

IMDb  62 % Kinobox  52 %

Sleduj Autopohádky celý film zdarma

Pusť si Autopohádky online hned zdarma na Filmtoro.Autopohádky online

Sledovat Autopohádky online můžeš na České kino, DaFilms, Filmbox+, Filmy česky, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Autopohádky online, zda je ke stažení a zda má Autopohádky dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
DaFilms
DaFilms
od 15. 10. 2022
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 28. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 10. 12. 2017
Zdarma
Kinobox
Kinobox
od 4. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Autopohádky zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 957 073 Kč
Návštěvnost v českých kinech
27 966 diváků

Autopohádky recenze a hodnocení

Ve filmu Autopohádky hrají Michal Malátný, Ondřej Vetchý, Petr Nárožný, Viktor Preiss, Pavel Liška, Miroslav Táborský, Martin Pechlát.

Film Autopohádky režíruje Michal Žabka, Libor Pixa.

Film Autopohádky má 90 minut.

Film Autopohádky vidělo v českých kinech 27 966 diváků.

Film Autopohádky můžete vidět na České kino, DaFilms, Filmbox+, Filmy česky, Kinobox.

Film Autopohádky je online na České kino, DaFilms, Filmbox+, Filmy česky, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.