FB pixel TP pixel
Long Way North
Long Way North

Až na Severní pól

Long Way North
Francie | 2015 | Animované filmy | Rodinné | 80 minut

Patnáctiletá Saša je dcera bohatých aristokratických rodičů v Rusku konce 19. století. Sní o dalekém severu a truchlí nad osudem svého dědečka Oloukina, významného vědce a polárníka, který se dosud nevrátil ze své poslední expedice, na které se pokusil dobýt Severní pól. Oloukine předal své poslání ...

Patnáctiletá Saša je dcera bohatých aristokratických rodičů v Rusku konce 19. století. Sní o dalekém severu a truchlí nad osudem svého dědečka Oloukina, významného vědce a polárníka, který se dosud nevrátil ze své poslední expedice, na které se pokusil dobýt Severní pól. Oloukine předal své poslání výzkumníka Saše, ale její rodiče, kteří už jí začali sjednávat svatbu, to vůbec neschvalují. A tak se Saša rozhodne vzepřít svému osudu, uprchne z domova a je odhodlaná Oloukina nalézt... i kdyby měla dojít až na Severní pól.

IMDb  73 % CSFD  78 %

Až na Severní pól online

Sledovat Až na Severní pól online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Až na Severní pól online, zda je ke stažení a zda má Až na Severní pól dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 27. 12. 2021
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
český dabing | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 20. 1. 2022
Cena nezjištěna

Až na Severní pól obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Až na Severní pól, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Až na Severní pól postavy.

Až na Severní pól recenze a hodnocení