FB pixel TP pixel

Online půjčovny filmů


Voyo

Voyo

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Voyo je aktuálně nejstarší videotéka na českém trhu. Patří do stáje televize Nova a obsahuje celou řádku z archivu televize (zpravodajství, seriály, sport), ale také starší filmy z běžné produkce. Předplatitelé se dostanou k předpremiérám Nova seriálům či exkluzivním sportovním přenosům. Voyo má v nabídce nejvíce českých filmů či seriálů.

1 655 pořadů za 159 Kč měsíčně 7 dní na vyzkoušení
Netflix

Netflix

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV | Možnost přehrávat offline

Netflix nabízí obrovskou knihovnu filmů a seriálů, ať už své původní produkce (Stranger Things, Zaklínač) nebo přejaté seriály a filmy z kina, a pravidelně přidává i několik desítek novinek týdne. Pouze část jeho nabídky, zhruba polovina, je dostupná s českou podporu. Předplatné stojí od 199 do 319 Kč.

8 226 pořadů za 199 Kč měsíčně
Max

Max

Max nahrazuje od května 2024 HBO Max. Nový není jen název, ale také samotná technická platforma a nové je také rozšíření obsahu. Kromě seriálů HBO či filmů studia Warner nová služba nabídne také reality či zábavné show ze skupiny Discovery či sportovní přenosy Eurosportu (za příplatek).

914 pořadů za 219 Kč měsíčně
Disney Plus

Disney Plus

Po dlouhých odkladech dorazila služba Disney+ do Česka 14. 6. 2022. Přináší za jednu cenu nové i staré filmy a seriály značek jako Marvel, Star Wars, Pixar, Disney a mnoha dalších. Valná většina pořadů má české titulky či český dabing.

1 968 pořadů za 239 Kč měsíčně
SkyShowtime

SkyShowtime

SkyShowtime je streamovací služba podobně jako je Netflix, HBO Max nebo Disney+. Za měsíční předplatné dostáváte přístup k několika stovkám filmům a seriálů, které jsou mixem exkluzivních novinek a starších pořadů. SkyShowtime v našem regionu spojuje služby Paramount+, Peacock, Showtime či Nick+, které jsou v USA a dalších zemích samostatně. Název služby se odvíjí od dvojice značek, kterou společnosti vlastní - Sky (Universal) a Showtime (Paramount). Služba k nám vstoupila v únoru 2023.

772 pořadů za 159 Kč měsíčně
Amazon Prime Video

Amazon Prime Video

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Amazon Prime vstoupil do České republiky na konci roku 2016 a nabízí za předplatné do své videotéky obsahující několik stovek titulů. Ty jsou tvořeny především staršími filmy a seriály. Nejzajímavější jsou původní seriály Amazonu, jako The Man in the High Castle nebo The Grand Tour. Zhruba polovina titulů má českou podporu.

1 127 pořadů za 79 Kč měsíčně 30 dní na vyzkoušení
Apple TV Plus

Apple TV Plus

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Apple svojí službu za předplatné spustil teprve na podzim 2019 a musí ještě co se týče velikosti nabídky co dohánět. Pro svojí službu točí původní seriály (The Morning Show), ale přidává pouze několik titulů za měsíc. Bývalá nabídka iTunes je sice součástí aplikace Apple TV, ale za tyto filmy se stále platí extra. Majitelé nových zařízení mají službu na rok zdarma.

226 pořadů za 199 Kč měsíčně 7 dní na vyzkoušení
Prima Plus

Prima Plus

Streaming online

Prima+ je nová streamovací platforma televize Prima. Nabízí jednak archiv všech pořadů známých z televize, dále předpremiéry nových dílů seriálů a také exkluzivní pořady točené přímo pro internet. V katalogu najdete české i zahraniční pořady. Základní předplatné je zdarma s reklamami, poté následuje levný tarif s omezenou reklamou a nakonec nejdražší bez reklam.

1 191 pořadů za 29-49 Kč půjčení nebo zdarma
iVysílání

iVysílání

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

iVysílání je online půjčovna České televize, která obsahuje bohatý archiv všech původních důležitých televizních filmů a seriálů. V archivu najdete nejen novinky, ale také starší české seriály a večerníčky. Všechny videa jsou zpřístupněné zdarma a je možné je pouze přehrávat. Pokud máte televizi vybavenou hbbTV, můžete archiv pořadů vyvolat červeným tlačítkem.

1 203 pořadů zdarma
Canal Plus

Canal Plus

Nová půjčovna původem z Francie patří do skupiny StudioCanal. Nabízí novější i starší filmy americké i evropské produkce, vybrané české filmy a několik seriálů. Má také vlastní filmovou či seriálovou tvorbu. Největším esem jsou sportovní práva na Premier League, živé vysílání i archiv je součástí předplatného.

937 pořadů za 189 Kč měsíčně
iTunes

iTunes

Stahování | Aplikace - mobil, tablet, TV | Možnost přehrávat offline

Nabídka iTunes je nejširší z celé nabídky, navíc obsahuje kromě nepřeberného množství filmů ještě mnoho dokumentů. Najdete tu novinky stejně jako v čase vydání na Blu-Ray/DVD. Na rozdíl od zahraničních verzí u nás nejsou v nabídce klasické seriály. iTunes nabízí pouze stažení filmu, půjčení či zakoupení.

8 452 pořadů za 19-79 Kč půjčení nebo 99-329 Kč nákup
Google Play

Google Play

Stahování | Aplikace - mobil, tablet, TV | Možnost přehrávat offline

Google ve svém obchodě Play nabízí také filmy a vybrané dokumenty či koncerty, ale žádné seriály. Nabídka kopíruje aktuální novinky, najdete zde tedy často filmy stejně jako s vydáním na Blu-Ray či DVD, ale pouze vybrané tituly mají českou podporu. Podobně jako iTunes, filmy si lze půjčit či zakoupit a funguje i na Apple zařízeních.

3 485 pořadů za 70-110 Kč půjčení nebo 150-410 Kč nákup
Rakuten

Rakuten

Stahování

U nás méně známá společnost nabízí podobně jako iTunes nebo Google Play půjčování a kupování filmů známých z kina za speciální cenu. Vybrané tituly jsou dostupné s českými titulky, v nabídce také najdete několik titulů ve 4K kvalitě.

2 602 pořadů za 49-79 Kč půjčení nebo 159-329 Kč nákup
KVIFF TV

KVIFF TV

Streamovací platforma karlovarského festivalu, která nabízí filmy k přímému nákupu, ke stažení i v rámci předplatného. A k tomu původní tvorbu pokrývající rozhovory, profily a reportáže z festivalu i bonusové materiály k jednotlivým filmům. Dramaturgicky se platforma zaměřuje na festivalové, artové a autorské filmy a dokumenty.

812 pořadů za 160 Kč měsíčně
Kuki

Kuki

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Internetová televize Kuki slouží hlavně pro sledování televizních kanálů online, ale má také vlastní svojí online půjčovnu, kde si můžete půjčit české novinky či některé starší filmy. Za ty se platí samostatně a nejsou součástí předplatného za sledování televize. V nabídce je také několik přejatých seriálů a hodně dětských pořadů.

643 pořadů za 49-79 Kč půjčení nebo
DaFilms

DaFilms

Streaming online

DAFilms je mezinárodní streamovací platforma zaměřená na autorskou tvorbu. Pravidelně představuje významné filmaře z celého světa a přináší filmy, které divák jinde nenajde. Program pečlivě sestavuje tým kurátorů, především z dokumentárních, festivalových a artových filmů ale i z novinek české distribuce a filmů pro děti.

1 826 pořadů za 145 Kč měsíčně za 39-59 Kč půjčení nebo
Edison

Edison

Streaming online

Za projektem Edison stojí společnost Film Europe, která vykupuje evropské festivalové filmy a nabízí je jednak ve svém kině Edison, na přehlídce a videotéce Be2Can a nově také na Edisonline. V předplatném je také přístup do televizních kanálů Film Europe a Film Europe+.

477 pořadů za 155 Kč měsíčně
Filmbox+

Filmbox+

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Původně filmový kanál známý z kabelovek nebo satelitů má i svojí online videtéku, která funguje i samostatně. Předplatné si můžete tedy uzavřít i jednoduše online, bez nutnosti vázat se jinde. V široké nabídce najdete většinou starší filmy či méně známé seriály. Filmboxlive má svojí aplikaci pro telefony či tablety, lákadlem jsou filmy v HD a ULTRA HD.

1 328 pořadů za 99 Kč měsíčně
Starmax

Starmax

Půjčovna nabízí vybrané nové české i zahraniční filmy a seriály všech žánrů s možností měsíčního předplatného či zapůjčení jednotlivých titulů. Starmax také dodává většinu titulů do videopůjčoven operátorů jako je T-Mobile TV, Kuki, Skylink Live nebo Sledovani.TV.

0 pořadů za 99 Kč měsíčně
SupremeXP

SupremeXP

SupremeXP je žánrová filmotéka zaměřená primárně na fanoušky hororu, fantasy a sci-fi, kteří zde nenajdou jenom novinky, ale i klasiky těchto žánrů. Filmy jsou v originálním znění s titulky, s výjimkou pohádek, které jsou dabované. Filmotéka byla z velké části vyvíjena pro festivaly, takže čas od času si určitě přijdou na své i fanoušci festivalových snímků.

7 pořadů za 150 Kč měsíčně
O2TV

O2TV

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Služba O2TV mohou využívat nejen zákazníci O2 s balíčkem televizních programů, ale prostřednictvím služby O2 TV Air i bez omezení na operátora či nutnost smlouvy. Tituly, většinou novinky z flmové produkce, tak lze sledovat prakticky okamžitě po zaplacení, a to jak v počítači, tak v tabletech.

980 pořadů za 30-75 Kč půjčení nebo
Vodafone TV

Vodafone TV

Streaming online | Aplikace - mobil, tablet, TV

Vodafone TV je služba operátora Vodafone, která nabízí filmy a seriály české i zahraniční produkce, často i hollywoodské hity. Zákazníci Vodafone s internetem nebo voláním mohou mít službu levnější. Pokud si pořídí nejdražší tarif Vodafone TV se všemi kanály, je videotéka zdarma, pro dva levnější tarify je nutné si připlatit 99 Kč za měsíc.

109 pořadů
České kino

České kino

Nová česká půjčovna si klade za cíl shromáždit co nejvíce českých (československých či slovenských) filmů na jednom místě. V nabídce má jak filmy z první republiky, tak všechny hlavní divácké hity známé z televizních obrazovek, tak i trháky posledních let. Nabízí také různé dokumenty, vybrané seriály či večerníčky.

521 pořadů za 99 Kč měsíčně
Kinobox

Kinobox

Streaming online

Populární filmový web nabízí kromě databáze filmů také několik stovek pořadů zdarma. Jedná se většinou o starší a menší české či zahraniční filmy. Pro přehrávání není potřeba registrace a filmy obsahují reklamu.

519 pořadů zdarma
Česká filmová klasika

Česká filmová klasika

Streaming online

Filmový kanál společnosti Magic Box obsahuje několik desítek filmů, platí pro něj stejná pravidla jako pro další filmové kanály na Youtube. Filmy jsou zdarma, obvykle ve standardní obrazové kvalitě a jak už to tak bývá, vybírat můžete především ze starších a českých filmů.

4 pořadů zdarma
Filmy v češtině

Filmy v češtině

Streaming online

Filmy v češtině je Youtube kanál filmové distribuční společnosti BlueSky, která sem umístila zdarma filmy, ke kterým má oficiální práva. Všechny filmy jsou v češtině, ve standardní kvalitě, každý týden se objevuje jeden nový film.

69 pořadů zdarma
KoukeYTe

KoukeYTe

Streaming online

Filmová společnost Bontonfilm zpřístupnila své vybrané starší zahraniční filmy i na svém speciálním Youtube kanálu. Filmy jsou vždy opatřené dabingem a jsou většinou ve standardní kvalitě. A samozřejmě zdarma.

28 pořadů zdarma
Filmy česky

Filmy česky

Streaming online

Filmový kanál společnosti Magic Box obsahuje několik desítek filmů, platí pro něj stejná pravidla jako pro další filmové kanály na Youtube. Filmy jsou zdarma, obvykle ve standardní obrazové kvalitě a jak už to tak bývá, vybírat můžete především ze starších a českých filmů.

250 pořadů zdarma
Vapet

Vapet

Streaming online

Menší distribuční společnost Vapet začala na svůj Youtube kanál dávát vybrané starší filmy ze své nabídky, které budou povědomé hlavně majitelům VHS z 90. let. Standardem je tedy původní český dabing a obyčejná kvalita obrazu. Přehrávání je zdarma.

108 pořadů zdarma
Vorel Film

Vorel Film

Streaming online

Režisér a producent Tomáš Vorel se rozhodl své filmy kromě klasických půjčoven distribuovat i vlastní cestou a na svém Youtube kanálu jsou tedy všechny jeho nové filmy (Gympl, Vejška...) k dispozici k přehrání zdarma, ve vysoké kvalitě a také s anglickými titulky.

0 pořadů zdarma
Bionaut

Bionaut

Streaming online

Společnost Bionaut nabízí své filmy prostřednictvím svého Youtube kanálu. Najdete tam tedy jen několik vybraných filmů (například oceňovaný film Pouta), filmy jsou k přehrání i ve vyšší kvalitě a zdarma.

1 pořadů zdarma
Stream

Stream

Streaming online

V nabídce populárního videoserveru Stream patřícího do stáje Seznam najdete samozřejmě nepřeberné množství původního obsahu (Tonda Blaník, Peklo na talíři), ale z přejatého obsahu pouze jen několik seriálů, k dispozici ve standardní kvalitě a s českým dabingem. A samozřejmě zdarma. Značka se postupně integruje do Televize Seznam.

255 pořadů zdarma
HBO Max

HBO Max

Streamovací služba HBO Max nahrazuje od 8. 3. 2022 stávající službu HBO GO. Nabízí zbrusu novou aplikaci, podporu filmů ve 4K či exkluzivní premiéry filmů z kin. Obsahově je hodně podobná původnímu GO a najdou zde své pořady hlavně fanoušci seriálů HBO a značek Warner Bros, DC nebo Cartoon Network.

2 225 pořadů za 199 Kč měsíčně
Fameplay

Fameplay

Streaming online

Internetová televize pod hlavičkou nákupní skupiny MALL nabízí především zábavné a naučené pořady a také několik původních seriálů. V nabídce najdete také ještě několik vybraných přejatých seriálů či filmů. Sledování televize je zdarma a zatím si ji můžete vychutnat pouze v prohlížeči počítačů a mobilů.

13 pořadů zdarma
iDnes Kino

iDnes Kino

Streaming online

Internetový videoserver vydavatelství MAFRA (noviny MF Dnes či portál iDnes.cz) vznikl původně jako zábavní server s různými videi, ale brzy začal natáčet vlastní krátké pořady a seriály, největším titulem poslední doby je seriál Single Ladies. Web se původně jmenoval Playtvák, ale v roce 2018 se přejmenoval na iDnes Kino.

6 pořadů zdarma
Youtube Red

Youtube Red

Streaming online

Youtube Red bývala placená verze Youtube, kde si mohli diváci zaplatit za to, že neuvidí reklamy, budou mít přístup za jednu cenu i ke Google Music a uvidí také několik původních klipů přístupných pouze pro členy. Postupem času bylo o předplatném zrušeno a všechny původní pořady (seriály jako Cobra Kai) jsou nyní přístupné zdarma.

9 pořadů zdarma