FB pixel TP pixel
Bajirao Mastani
Bajirao Mastani

Bajirao Mastani

Bajirao Mastani
Indie | 2015 | Akční filmy | 150 minut

Velkolepé historické drama volně inspirované reálnými událostmi nás zavádí do první poloviny 18. století, kdy většinu indického subkontinentu ovládá Maráthská říše vedená vojevůdcem Bajiraem. Toho nezaměstnává jen vojenský konflikt s muslimskou dynastií Mughalů, ale také milostný vztah s jeho druhou...

Velkolepé historické drama volně inspirované reálnými událostmi nás zavádí do první poloviny 18. století, kdy většinu indického subkontinentu ovládá Maráthská říše vedená vojevůdcem Bajiraem. Toho nezaměstnává jen vojenský konflikt s muslimskou dynastií Mughalů, ale také milostný vztah s jeho druhou manželkou Mastani, která je pro svůj smíšený indo-perský původ trnem v oku Bajiraových nejbližších příbuzných.

Hrají: Ranveer Singh, Deepika Padukone, Priyanka Chopra, Tanvi Azmi, Vaibhav Tatwawadi, Mahesh Manjrekar, Milind Soman

Režie: Sanjay Leela Bhansali

IMDb  72 %

Bajirao Mastani online

Sledovat Bajirao Mastani online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bajirao Mastani online, zda je ke stažení a zda má Bajirao Mastani dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2018
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 149 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bajirao Mastani recenze a hodnocení

Ve filmu Bajirao Mastani hrají Ranveer Singh, Deepika Padukone, Priyanka Chopra, Tanvi Azmi, Vaibhav Tatwawadi, Mahesh Manjrekar, Milind Soman.

Film Bajirao Mastani režíruje Sanjay Leela Bhansali.

Film Bajirao Mastani má 150 minut.

Film Bajirao Mastani můžete vidět na iTunes.

Film Bajirao Mastani je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.