FB pixel TP pixel
Barney's Version
Barney's Version

Barneyho ženy

Barney's Version
Itálie | 2010 | Drama | Dramedy | 134 minut

Podle posledního a bezesporu nejlepšího humoristického románu Mordecaie Richlera - Barneyho ženy. Je to vřelý, moudrý a vtipný příběh o Barneym Panofskym (Paul Giamatti), zdánlivě obyčejném muži, který žije neobyčejný život. Barneyho upřímné vyznání, které se klene přes tři desetiletí a dva kontinen...

Podle posledního a bezesporu nejlepšího humoristického románu Mordecaie Richlera - Barneyho ženy. Je to vřelý, moudrý a vtipný příběh o Barneym Panofskym (Paul Giamatti), zdánlivě obyčejném muži, který žije neobyčejný život. Barneyho upřímné vyznání, které se klene přes tři desetiletí a dva kontinenty, zahrnuje tři ženy (Rosamund Pike, Minnie Driver a Rachelle Lefevre), násilnického otce (Dustin Hoffman) a okouzlujícího rozmařilého nejlepšího přítele (Scott Speedman). Film Barneyho ženy nás provede výšinami i hlubinami jeho dlouhého a pestrého života s pochybným hrdinou v samotném centru dění - nezapomenutelným Barneym Panofskym. Jeho skvělý život ho vyčerpává v nejvyšší míře!

Hrají: Paul Giamatti, Dustin Hoffman, Rosamund Pike, Minnie Driver, Rachelle Lefevre, Macha Grenon, Mark Addy

Režie: Richard J. Lewis

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Barneyho ženy online

Sledovat Barneyho ženy online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Barneyho ženy online, zda je ke stažení a zda má Barneyho ženy dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 23. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Barneyho ženy recenze a hodnocení

Ve filmu Barneyho ženy hrají Paul Giamatti, Dustin Hoffman, Rosamund Pike, Minnie Driver, Rachelle Lefevre, Macha Grenon, Mark Addy.

Film Barneyho ženy režíruje Richard J. Lewis.

Film Barneyho ženy má 134 minut.

Film Barneyho ženy můžete vidět na Kinobox.

Film Barneyho ženy je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.