FB pixel TP pixel
Battlestar Galactica: The Plan

Battlestar Galactica: Plán

Battlestar Galactica: The Plan
USA | 2009 | Battlestar Galactica | Sci-fi filmy | Space opera | 112 minut

Film vrací diváka do událostí před útokem Cylonů na dvanáct lidských kolonií a jejich téměř úplné vyhlazení. Dějově jej tak lze zařadit jako doplnění původní minisérie, sledující události před útokem Cylonů a následně po něm z jiného úhlu pohledu, a to sice očima Cylonů. Ti měli zpočátku jasný plán....

Film vrací diváka do událostí před útokem Cylonů na dvanáct lidských kolonií a jejich téměř úplné vyhlazení. Dějově jej tak lze zařadit jako doplnění původní minisérie, sledující události před útokem Cylonů a následně po něm z jiného úhlu pohledu, a to sice očima Cylonů. Ti měli zpočátku jasný plán..... zničit lidské kolonie a vyhladit lidstvo (své stvořitele). S čím ale nepočítali, byli přeživší. Některým se podařilo uniknout a vést guerillovou válku na planetě Caprica. Zbytek lidské rasy vyráží hledat nové místo k životu jinde v nekonečném vesmíru, pátrajíce po bájné 13. kolonii, planetě Zemi. Krátce po zničení dvanácti kolonií se dva cylonští agenti setkávají a vedou debatu, jak řešit nastalou situaci a komplikaci s přeživšími zbytky lidské populace. Poprvé musí improvizovat... Každý se vydá samostatně svou cestou, jeden s povstalci na planetě a druhý s vesmírnými uprchlíky. Ve skrytu své anonymity jsou odhodlání bezezbytku uskutečnit svůj plán.

Hrají: Edward James Olmos, Dean Stockwell, Michael Trucco, Rick Worthy, Rekha Sharma, Tricia Helfer, Tiffany Lyndall-Knight

Režie: Edward James Olmos

IMDb  70 % Kinobox  68 %

Battlestar Galactica: Plán online

Sledovat Battlestar Galactica: Plán online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Battlestar Galactica: Plán online, zda je ke stažení a zda má Battlestar Galactica: Plán dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Battlestar Galactica: Plán recenze a hodnocení

Tvůj názor na Battlestar Galactica: Plán?

Ve filmu Battlestar Galactica: Plán hrají Edward James Olmos, Dean Stockwell, Michael Trucco, Rick Worthy, Rekha Sharma, Tricia Helfer, Tiffany Lyndall-Knight.

Film Battlestar Galactica: Plán režíruje Edward James Olmos.

Film Battlestar Galactica: Plán má 112 minut.

Film Battlestar Galactica: Plán můžete vidět na iTunes.

Film Battlestar Galactica: Plán je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.