FB pixel TP pixel
Battlestar Galactica: The Plan

Battlestar Galactica: Plán

Battlestar Galactica: The Plan
USA | 2009 | Battlestar Galactica | Sci-fi filmy | Space opera | 112 minut

Film vrací diváka do událostí před útokem Cylonů na dvanáct lidských kolonií a jejich téměř úplné vyhlazení. Dějově jej tak lze zařadit jako doplnění původní minisérie, sledující události před útokem Cylonů a následně po něm z jiného úhlu pohledu, a to sice očima Cylonů. Ti měli zpočátku jasný plán....

Film vrací diváka do událostí před útokem Cylonů na dvanáct lidských kolonií a jejich téměř úplné vyhlazení. Dějově jej tak lze zařadit jako doplnění původní minisérie, sledující události před útokem Cylonů a následně po něm z jiného úhlu pohledu, a to sice očima Cylonů. Ti měli zpočátku jasný plán..... zničit lidské kolonie a vyhladit lidstvo (své stvořitele). S čím ale nepočítali, byli přeživší. Některým se podařilo uniknout a vést guerillovou válku na planetě Caprica. Zbytek lidské rasy vyráží hledat nové místo k životu jinde v nekonečném vesmíru, pátrajíce po bájné 13. kolonii, planetě Zemi. Krátce po zničení dvanácti kolonií se dva cylonští agenti setkávají a vedou debatu, jak řešit nastalou situaci a komplikaci s přeživšími zbytky lidské populace. Poprvé musí improvizovat... Každý se vydá samostatně svou cestou, jeden s povstalci na planetě a druhý s vesmírnými uprchlíky. Ve skrytu své anonymity jsou odhodlání bezezbytku uskutečnit svůj plán.

IMDb  70 %

Battlestar Galactica: Plán online

Sledovat Battlestar Galactica: Plán online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Battlestar Galactica: Plán online, zda je ke stažení a zda má Battlestar Galactica: Plán dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 4. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Battlestar Galactica: Plán obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Battlestar Galactica: Plán, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Battlestar Galactica: Plán postavy.

Battlestar Galactica: Plán recenze a hodnocení

Tvůj názor na Battlestar Galactica: Plán?