FB pixel TP pixel
Bellevue
Bellevue

Bellevue

Bellevue
Česko | 1969 | Drama | Rozchod

Hrdina televizní hry Jiřího Šotoly nepřestal být dobrým hercem. On jím totiž nikdy nebyl. Jeho tragédie je v tom, že to nikdy nevěděl a netušil. Nikdy si nepřipustil, že nemá talent. Ovšemže neměl úspěch, ale příčinu neúspěchu viděl v jiných věcech, v nedostatku příležitosti pro dobrou roli, v nesch...

Hrdina televizní hry Jiřího Šotoly nepřestal být dobrým hercem. On jím totiž nikdy nebyl. Jeho tragédie je v tom, že to nikdy nevěděl a netušil. Nikdy si nepřipustil, že nemá talent. Ovšemže neměl úspěch, ale příčinu neúspěchu viděl v jiných věcech, v nedostatku příležitosti pro dobrou roli, v neschopnosti „drát se dopředu“. Možná, že řada okolností a příkladů mu snadno takovou představu vnukla. Ale co jeho talentovaná bývalá žena? Herecké mistrovství Rudolfa Hrušínského a Blanky Bohdanové zařadilo tento film z roku 1969 mezi skvosty televizní tvorby.

Hrají: Rudolf Hrušínský, Blanka Bohdanová, Radovan Lukavský, Karel Houska, Karel Pavlík, Otakar Brousek, Jaroslav Cmíral

Režie: Jiří Bělka

Bellevue online

Sledovat Bellevue online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bellevue online, zda je ke stažení a zda má Bellevue dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 3. 8. 2002
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bellevue recenze a hodnocení

Ve filmu Bellevue hrají Rudolf Hrušínský, Blanka Bohdanová, Radovan Lukavský, Karel Houska, Karel Pavlík, Otakar Brousek, Jaroslav Cmíral.

Film Bellevue režíruje Jiří Bělka.

Film Bellevue můžete vidět na iVysílání.

Film Bellevue je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.