FB pixel TP pixel
Beowulf & Grendel
Beowulf & Grendel

Beowulf: Král barbarů

Beowulf & Grendel
Kanada | 2005 | Akční filmy | Vikingové | 103 minut

Krvavý příběh o bitvě válečníka Beowulfa s obrem Grendelem. V této moderní verzi anglosaské epické báje vede norský hrdina Beowulf (Gerard Butler) svou družinu na pomoc starému příteli, dánskému králi Hrothgarovi (Stellan Skarsgaard), jehož království je pustošeno Grendelem (Ingvar Sigurdsson). Jaké...

Krvavý příběh o bitvě válečníka Beowulfa s obrem Grendelem. V této moderní verzi anglosaské epické báje vede norský hrdina Beowulf (Gerard Butler) svou družinu na pomoc starému příteli, dánskému králi Hrothgarovi (Stellan Skarsgaard), jehož království je pustošeno Grendelem (Ingvar Sigurdsson). Jakékoli Beowulfovi pokusy o bitvu jsou však mařeny jeho odmítnutím bojovat. Poté, co se hrdina setká s tajemnou čarodějkou Selmou (Sarah Polley), začíná chápat, že obrova zuřivost je jen odpovědí na bezpráví, kterého se vůči němu král dopustil. Beowulf, který jako voják není vůbec zvyklý váhat, už ale není přesvědčen, že by obr měl zemřít. Bouřlivý příběh o pomstě, loajalitě, soucitu a odpuštění.

IMDb  59 % CSFD  57 %

Beowulf: Král barbarů online

Sledovat Beowulf: Král barbarů online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Beowulf: Král barbarů online, zda je ke stažení a zda má Beowulf: Král barbarů dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 11. 9. 2022
Cena nezjištěna

Beowulf: Král barbarů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Beowulf: Král barbarů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Beowulf: Král barbarů postavy.

Beowulf: Král barbarů recenze a hodnocení

Ve filmu Beowulf: Král barbarů hrají Gerard Butler, Spencer Wilding, Stellan Skarsgard, Ingvar E. Sigur?sson, Tony Curran, Ronan Vibert, Rory McCann.

Film Beowulf: Král barbarů režíruje .

Film Beowulf: Král barbarů má 103 minut.

Film Beowulf: Král barbarů můžete vidět na Starmax.

Film Beowulf: Král barbarů je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.