FB pixel TP pixel
Beowulf & Grendel
Beowulf & Grendel

Beowulf: Král barbarů

Beowulf & Grendel
Kanada | 2005 | Akční filmy | Vikingové | 103 minut

Krvavý příběh o bitvě válečníka Beowulfa s obrem Grendelem. V této moderní verzi anglosaské epické báje vede norský hrdina Beowulf (Gerard Butler) svou družinu na pomoc starému příteli, dánskému králi Hrothgarovi (Stellan Skarsgaard), jehož království je pustošeno Grendelem (Ingvar Sigurdsson). Jaké...

Krvavý příběh o bitvě válečníka Beowulfa s obrem Grendelem. V této moderní verzi anglosaské epické báje vede norský hrdina Beowulf (Gerard Butler) svou družinu na pomoc starému příteli, dánskému králi Hrothgarovi (Stellan Skarsgaard), jehož království je pustošeno Grendelem (Ingvar Sigurdsson). Jakékoli Beowulfovi pokusy o bitvu jsou však mařeny jeho odmítnutím bojovat. Poté, co se hrdina setká s tajemnou čarodějkou Selmou (Sarah Polley), začíná chápat, že obrova zuřivost je jen odpovědí na bezpráví, kterého se vůči němu král dopustil. Beowulf, který jako voják není vůbec zvyklý váhat, už ale není přesvědčen, že by obr měl zemřít. Bouřlivý příběh o pomstě, loajalitě, soucitu a odpuštění.

Hrají: Gerard Butler, Spencer Wilding, Stellan Skarsgard, Ingvar E. Sigur?sson, Tony Curran, Ronan Vibert, Rory McCann

IMDb  59 % Kinobox  55 %

Beowulf: Král barbarů online

Sledovat Beowulf: Král barbarů online můžeš na Kinobox, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Beowulf: Král barbarů online, zda je ke stažení a zda má Beowulf: Král barbarů dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 31. 8. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 8. 9. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Beowulf: Král barbarů recenze a hodnocení

Ve filmu Beowulf: Král barbarů hrají Gerard Butler, Spencer Wilding, Stellan Skarsgard, Ingvar E. Sigur?sson, Tony Curran, Ronan Vibert, Rory McCann.

Film Beowulf: Král barbarů režíruje .

Film Beowulf: Král barbarů má 103 minut.

Film Beowulf: Král barbarů můžete vidět na Kinobox, Prima Plus.

Film Beowulf: Král barbarů je online na Kinobox, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.