FB pixel TP pixel
Rams
Rams

Berani

Rams
Island | 2015 | Drama | Společnost | 93 minut

Kiddi pije a rád střílí. Gummi nepije a nestřílí. Zarostlí jsou oba stejně. Kiddi a Gummi jsou bratři, kteří spolu už 40 let nepromluvili ani slovo, a jediné, co oba sdílejí, je láska k ovcím. Jednoho dne Gummi pojme podezření, že Kiddiho výstavní beran je nakažen smrtelnou klusavkou. Nad rodinným p...

Kiddi pije a rád střílí. Gummi nepije a nestřílí. Zarostlí jsou oba stejně. Kiddi a Gummi jsou bratři, kteří spolu už 40 let nepromluvili ani slovo, a jediné, co oba sdílejí, je láska k ovcím. Jednoho dne Gummi pojme podezření, že Kiddiho výstavní beran je nakažen smrtelnou klusavkou. Nad rodinným plemenem ovcí, životní pýchou obou bratrů, se začnou stahovat mračna. Film citlivě vypodobňuje bratrské pouto, které i po desetiletích vzájemných neshod zůstává silné. Nechybí mu nic, co mají fanoušci islandských filmů rádi: syrové prostředí, ironie a absurdní humor, umně vklíněný do žánru dramatu.

Hrají: Sigur?ur Sigurjónsson, Theodór Júlíusson, Charlotte Boving, Jón Benónýsson, Gunnar Jónsson, Sveinn Ólafur Gunnarsson, ?orleifur Einarsson

Režie: Grímur Hákonarson

IMDb  73 % Kinobox  71 %

Berani online

Sledovat Berani online můžeš na KVIFF TV, Stream, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Berani online, zda je ke stažení a zda má Berani dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Stream
Stream
od 14. 10. 2022
Zdarma
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 13. 7. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Berani recenze a hodnocení

Ve filmu Berani hrají Sigur?ur Sigurjónsson, Theodór Júlíusson, Charlotte Boving, Jón Benónýsson, Gunnar Jónsson, Sveinn Ólafur Gunnarsson, ?orleifur Einarsson.

Film Berani režíruje Grímur Hákonarson.

Film Berani má 93 minut.

Film Berani můžete vidět na KVIFF TV, Stream, Vodafone TV.

Film Berani je online na KVIFF TV, Stream, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.