FB pixel TP pixel
The Good German

Berlínské spiknutí

The Good German
USA | 2006 | Thrillery | 105 minut

Kdo ví, co hledá americký novinář Jake Geismer (George Clooney) v poválečném Berlíně? Možná klid, možná příběh, ale určitě ne svou dávnou lásku Lenu (Cate Blanchett). Ani stopu tajemství a podvodů, které vedou od Leny k jejímu milenci - mladému ambicióznímu desátníkovi (Tobey Maguire). Stopa pokraču...

Kdo ví, co hledá americký novinář Jake Geismer (George Clooney) v poválečném Berlíně? Možná klid, možná příběh, ale určitě ne svou dávnou lásku Lenu (Cate Blanchett). Ani stopu tajemství a podvodů, které vedou od Leny k jejímu milenci - mladému ambicióznímu desátníkovi (Tobey Maguire). Stopa pokračuje až k vraždě, o kterou se nikdo nezajímá. Nikdo kromě Jakea. Tři herecké talenty pod vedením Stevena Soderbergha v thrilleru, který vzdává hold filmové atmosféře 40. let a zároveň působí svižným, moderním dojmem filmu noir. „Děsivý i fascinující, skutečná filmová lahůdka“ (Peter Travers, ROLLING STONE).

IMDb  61 %

Berlínské spiknutí online

Sledovat Berlínské spiknutí online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Berlínské spiknutí online, zda je ke stažení a zda má Berlínské spiknutí dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
HD kvalita | od 30. 12. 2015
Nákup za 110 Kč nebo 65 Kč (HD)

Berlínské spiknutí obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Berlínské spiknutí, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Berlínské spiknutí postavy.

Berlínské spiknutí recenze a hodnocení

Ve filmu Berlínské spiknutí hrají George Clooney, Tony Curran, Ravil Isyanov, Christian Oliver, Dave Power, Don Pugsley, Dominic Comperatore.

Film Berlínské spiknutí režíruje Steven Soderbergh.

Film Berlínské spiknutí má 105 minut.

Film Berlínské spiknutí můžete vidět na Google Play.

Film Berlínské spiknutí je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.