FB pixel TP pixel
Bestiář

Bestiář

Bestiář
Česko | 2007 | Drama | Vztahy

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak pře...

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny, jejíž život pronikavým způsobem změní vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností, vztah, který vyčerpává. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní.. Chce být tím, kdo udává tempo, chce změnu rolí. Bude se chovat tak, aby měla věci pod kontrolou, bude nezávislá, bude víc brát než dávat! Záhy se ale ukáže, že toto není cesta. Jediný způsob, jak být nezávislý, je být sám sebou a nemít potřebu to nikomu "natřít"! Kdo by si myslel, že Bestiář je o bestii, tak mu film ukáže, že to tak není. Film není pojímán se zacílením na ženské publikum, je to příběh, který chce oslovit diváky napříč diváckým spektrem, nezávisle na pohlaví na věku. Důležité muže ztvárnili Karel Roden, Marek Vašut, Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler, Kryštof Hádek a Petr Vondráček.

IMDb  44 % CSFD  41 %

Bestiář online

Sledovat Bestiář online můžeš na Prima Videopůjčovna, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bestiář online, zda je ke stažení a zda má Bestiář dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 6. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 7. 1. 2021 | pouze do 8. 11. 2022
Předplatné za 99 Kč

Bestiář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bestiář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bestiář postavy.

Bestiář novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Bestiář, které najdeš na našem webu.

15 nejnovějších českých filmů na Netflixu
15 nejnovějších českých filmů na Netflixu
14.05.2020 | České novinky

Netflix pokračuje v přidávání českých filmů do svého katalogu. Po nesmírně populární komedii Ženská na vrcholu, která se dokonce umístila v žebříčku nejsledovanějších pořadů na Netflixu, jsme se dočkali další dávky dnes ráno.

Bestiář zajímavosti

Tržby v českých kinech
26 641 440 Kč
Návštěvnost v českých kinech
265 056 diváků

Bestiář recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
18.05.2007 17:02:00

Dalsi cesky film, jehoz smysl mi unika. Jen na tenhle se diva o nece lepe nez na ostatni.

 50 %