FB pixel TP pixel
The Beast

Bestie

The Beast
Francie | 1975 | 98 minut

Velmi volná adaptace klasického příběhu Kráska a zvíře v době svého uvedení šokovala snad po celém světě. Francouzské kritika film okamžitě označila za žánr erotické fantazie. Příběh je poměrně je jednoduchý: Markýz se rozhodne oženit svého postiženého syna s bohatou Američankou. Ta je již od svého ...

Velmi volná adaptace klasického příběhu Kráska a zvíře v době svého uvedení šokovala snad po celém světě. Francouzské kritika film okamžitě označila za žánr erotické fantazie. Příběh je poměrně je jednoduchý: Markýz se rozhodne oženit svého postiženého syna s bohatou Američankou. Ta je již od svého příjezdu přitahována olbřímím penisem koně pářícího se na místním statku. Pravé zoofilní orgie vypukají až ve snu, avšak začnou přetékat i do reality. Borowzcyk ironizuje nadutost církve, poukazuje na plíživé nebezpečí pederastrie mezi kněžími a vůbec odhaluje celou řadu tabuizovaných sexuálních praktik. Jako asi většina režisérových celovečerních erotických filmů i tento má pečlivý prolog založený více na rozhovorech než na ději plném zvratů.

IMDb  59 %

Bestie online

Sledovat Bestie online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bestie online, zda je ke stažení a zda má Bestie dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Bestie obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bestie, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bestie postavy.

Bestie recenze a hodnocení

Ve filmu Bestie hrají Sirpa Lane, Lisbeth Hummel, Elisabeth Kaza, Pierre Benedetti, Guy Tréjan, Roland Armontel, Marcel Dalio.

Film Bestie režíruje Walerian Borowczyk.

Film Bestie má 98 minut.

Film Bestie můžete vidět na iTunes.

Film Bestie je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.