FB pixel TP pixel
Acquitted
Acquitted

Bez poskvrny

Acquitted
Norsko | 2015 | Krimi seriály | Krimi drama | 45 minut

Seriálové krimi drama se odehrává v norském městečku Lilfjord, kde byla před dvaceti lety zavražděna mladá dívka. Za její smrt byl odsouzen její tehdejší přítel Aksel. Když byl po roce vězení svého obvinění zproštěn, nikdo nevěřil v jeho nevinu, a proto musel Lilfjord opustit. Usadil se v Malajsii, ...

Seriálové krimi drama se odehrává v norském městečku Lilfjord, kde byla před dvaceti lety zavražděna mladá dívka. Za její smrt byl odsouzen její tehdejší přítel Aksel. Když byl po roce vězení svého obvinění zproštěn, nikdo nevěřil v jeho nevinu, a proto musel Lilfjord opustit. Usadil se v Malajsii, kde založil rodinu a podařilo se mu prosadit ve velké obchodní firmě. Z ničeho nic přichází zajímavá nabídka – firma, pro kterou Aksel pracuje, může zachránit místní továrnu, která však patří rodině mrtvé dívky. Aksel se rozhodne po dvaceti letech vrátit do rodného města a netuší, jaké to bude mít důsledky nejen pro něj samotného, jeho starou i novou rodinu, ale i pro celé městečko.

Hrají: Nicolai Cleve Broch, Tobias Santelmann, Synnove Macody Lund, Lena Endre, Ingar Helge Gimle, Henrik Rafaelsen, Anne Marit Jacobsen, Ellen Dorrit Petersen, Susanne Boucher, Anna Bache-Wiig, Amrita Acharia

Režie: Cecilie A. Mosli, Rune Denstad Langlo, Geir Henning Hopland

IMDb  74 % Kinobox  70 %

Bez poskvrny online

Sledovat Bez poskvrny online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bez poskvrny online, zda je ke stažení a zda má Bez poskvrny dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 3. 4. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bez poskvrny recenze a hodnocení

V seriálu Bez poskvrny hrají Nicolai Cleve Broch, Tobias Santelmann, Synnove Macody Lund, Lena Endre, Ingar Helge Gimle, Henrik Rafaelsen, Anne Marit Jacobsen, Ellen Dorrit Petersen, Susanne Boucher, Anna Bache-Wiig, Amrita Acharia.

Seriál Bez poskvrny můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Bez poskvrny je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.