FB pixel TP pixel
Shameless
Shameless

Beze studu

Shameless
Polsko | 2012 | Drama | Zakázaná láska | 80 minut

Osmnáctiletý Tadzik přijíždí na prázdniny ke své starší nevlastní sestře Ance. Brzy vychází najevo, že city, které mladík k sestře chová, překračují společensky akceptovatelné meze. Anka sama je citově lehce nestabilní, zmítá se v nepříliš šťastném vztahu s vůdcem místní neonacistické skupiny a sní ...

Osmnáctiletý Tadzik přijíždí na prázdniny ke své starší nevlastní sestře Ance. Brzy vychází najevo, že city, které mladík k sestře chová, překračují společensky akceptovatelné meze. Anka sama je citově lehce nestabilní, zmítá se v nepříliš šťastném vztahu s vůdcem místní neonacistické skupiny a sní o lepší budoucnosti. Zkušený dokumentarista Marczewski ani v nejmenším nesklouzává k laciné senzačnosti, kterou kontroverzní téma nabízí. Naopak vykazuje velké pochopení pro své postavy a jejich dilemata. Vedlejší linie filmu sleduje osudy sebevědomé romské dívky Irminy, která se snaží odvrátit otcem domluvenou svatbu a získat Tadzikovu přízeň. Marczewski ve svém celovečerním debutu rozvinul téma svého úspěšného krátkého filmu Melodrama. Doplnil jej i o více než aktuální motiv rasové nesnášenlivosti. Roli Tadzika sugestivně ztvárnil jeden z nejzajímavějších mladých polských herců Mateusz Kościukiewicz.

IMDb  52 % CSFD  56 %

Beze studu online

Sledovat Beze studu online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Beze studu online, zda je ke stažení a zda má Beze studu dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 19. 8. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Beze studu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Beze studu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Beze studu postavy.

Beze studu recenze a hodnocení

Ve filmu Beze studu hrají Agnieszka Grochowska, Mateusz Kosciukiewicz, Anna Próchniak.

Film Beze studu režíruje .

Film Beze studu má 80 minut.

Film Beze studu můžete vidět na Netflix.

Film Beze studu je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.