FB pixel TP pixel
Shameless
Shameless

Beze studu

Shameless
Polsko | 2012 | Drama | Zakázaná láska | 80 minut

Osmnáctiletý Tadzik přijíždí na prázdniny ke své starší nevlastní sestře Ance. Brzy vychází najevo, že city, které mladík k sestře chová, překračují společensky akceptovatelné meze. Anka sama je citově lehce nestabilní, zmítá se v nepříliš šťastném vztahu s vůdcem místní neonacistické skupiny a sní ...

Osmnáctiletý Tadzik přijíždí na prázdniny ke své starší nevlastní sestře Ance. Brzy vychází najevo, že city, které mladík k sestře chová, překračují společensky akceptovatelné meze. Anka sama je citově lehce nestabilní, zmítá se v nepříliš šťastném vztahu s vůdcem místní neonacistické skupiny a sní o lepší budoucnosti. Zkušený dokumentarista Marczewski ani v nejmenším nesklouzává k laciné senzačnosti, kterou kontroverzní téma nabízí. Naopak vykazuje velké pochopení pro své postavy a jejich dilemata. Vedlejší linie filmu sleduje osudy sebevědomé romské dívky Irminy, která se snaží odvrátit otcem domluvenou svatbu a získat Tadzikovu přízeň. Marczewski ve svém celovečerním debutu rozvinul téma svého úspěšného krátkého filmu Melodrama. Doplnil jej i o více než aktuální motiv rasové nesnášenlivosti. Roli Tadzika sugestivně ztvárnil jeden z nejzajímavějších mladých polských herců Mateusz Kościukiewicz.

Beze studu obsazení

Herci: Agnieszka Grochowska, Mateusz Kosciukiewicz, Anna Próchniak

Kinobox  54 % Beze studu CSFD 56 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Beze studu online

Zde ti nabídneme, kde sledovat Beze studu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Beze studu dabing nebo titulky.

Beze studu celý film online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat, kdy bude mít Beze studu Netflix, Voyo a další
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Beze studu recenze a hodnocení

Ve filmu Beze studu hrají Agnieszka Grochowska, Mateusz Kosciukiewicz, Anna Próchniak.

Film Beze studu režíruje .

Film Beze studu má 80 minut.

Film Beze studu není zatím nikde online.

Film Beze studu není zatím kde sledovat.