FB pixel TP pixel
The Hustler
The Hustler

Biliárový král

The Hustler
USA | 1961 | Drama | 134 minut

Pozoruhodný americký film s Paulem Newmanem v roli profesionálního hráče kulečníku. Paul Newman má jeden cíl, zvítězit nad slavným biliárovým králem. Maratonský zápas se soupeřem však prohraje a nezbývá mu, než sehnat peníze a najít ztracenou čest a odvahu...(oficiální text distributora)

IMDb  81 %

Biliárový král online

Sledovat Biliárový král online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Biliárový král online, zda je ke stažení a zda má Biliárový král dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 16. 2. 2018
Cena nezjištěna

Biliárový král obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Biliárový král, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Biliárový král postavy.

Biliárový král novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Biliárový král, které najdeš na našem webu.

20 filmů, o kterých jste nevěděli, že jsou propojené
20 filmů, o kterých jste nevěděli, že jsou propojené
08.08.2017 | Tipy na film

Žijeme v době, kdy prakticky každý film chce být součástí nějakého většího vesmíru na pokračování, ať už to je comics, horor nebo sci-fi. Dříve to tak nebylo a hvězdná filmová setkání zůstávaly jen ve snech fanoušků. Přesto existuje dost filmů, kde došlo na víc než jen pěkné pomrknutí a tvůrci se snažili i přes problémy s právy, herci či postavami spojit své filmy. Vybrali jsme deset nejzajímavějších, pozor na případné spoilery!

Biliárový král recenze a hodnocení

Ve filmu Biliárový král hrají Paul Newman, Jackie Gleason, Piper Laurie, George C. Scott, Murray Hamilton, Gordon B. Clarke, Jake LaMotta.

Film Biliárový král režíruje Robert Rossen.

Film Biliárový král má 134 minut.

Film Biliárový král můžete vidět na iTunes.

Film Biliárový král je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.