FB pixel TP pixel
FEHER KARD
FEHER KARD

Bílý meč

FEHER KARD
Maďarsko | 2012 | Dokumenty | Sport

Hrdinou dokumentárního filmu Bílý meč, z produkce maďarské HBO, je Vilmos Németh, první nevidomý mistr Aikida s černým páskem. Přestože veselý mladý muž postupně přišel kvůli své nemoci o zrak, nepřipravilo ho to o jeho nasazení a ambice. Jednoho dne byl napaden na ulici, ale díky předchozímu studiu...

Hrdinou dokumentárního filmu Bílý meč, z produkce maďarské HBO, je Vilmos Németh, první nevidomý mistr Aikida s černým páskem. Přestože veselý mladý muž postupně přišel kvůli své nemoci o zrak, nepřipravilo ho to o jeho nasazení a ambice. Jednoho dne byl napaden na ulici, ale díky předchozímu studiu karate byl schopen útok odvrátit. Po tomto incidentu se rozhodl, že se naučí bránit. Právě tehdy se obrátil na Aikido a do dnešní doby se mu díky technikám, které si osvojil z různých forem bojových umění, a taky s pomocí jeho přátel, podařilo vyvinout vlastní metodu sebeobrany, zejména pro nevidomé lidi. Vilmos však nebojuje jen na tatami. Doufá totiž, že se mu coby právníkovi podaří úspěšně bojovat za práva osob se zdravotním postižením.

IMDb  74 %

Bílý meč online

Sledovat Bílý meč online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bílý meč online, zda je ke stažení a zda má Bílý meč dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 7. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bílý meč recenze a hodnocení

Ve filmu Bílý meč hrají .

Film Bílý meč režíruje .

Film Bílý meč můžete vidět na HBO Max.

Film Bílý meč je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.