FB pixel TP pixel
Beneath Hill 60

Bitva o Hill 60

Beneath Hill 60
Austrálie | 2010 | Válečné filmy | První světová válka | 122 minut

V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní inženýr Oliver Woodward se po pobytu v Papui vrací do Austrálie, aby se připojil k tajné Tunelářské společnosti. Woodward ke svému překv...

V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní inženýr Oliver Woodward se po pobytu v Papui vrací do Austrálie, aby se připojil k tajné Tunelářské společnosti. Woodward ke svému překvapení získává vojenskou hodnost a odjíždí do Evropy. Na bitevním poli u francouzského Armentiéres ho čeká jeho rota tunelářů, kteří ale novému veliteli příliš nevěří. Tuneláři mají labyrint chránit tak dlouho, dokud nezazní rozkaz k odpálení trhavin. Jenže kdo ví, kdy ta chvíle přijde?!

IMDb  70 % CSFD  76 %
Voyo
Válečné filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Bitva o Hill 60 online

Bitva o Hill 60 online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bitva o Hill 60 obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Bitva o Hill 60, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Bitva o Hill 60 postavy.

Bitva o Hill 60 recenze a hodnocení

Ve filmu Bitva o Hill 60 hrají Brendan Cowell, Alex Thompson, Warwick Young, Mark Coles Smith, Leon Ford, Jacqueline McKenzie, Gerald Lepkowski.

Film Bitva o Hill 60 režíruje Jeremy Sims.

Film Bitva o Hill 60 má 122 minut.

Film Bitva o Hill 60 není zatím nikde online.

Film Bitva o Hill 60 není zatím kde sledovat.