FB pixel TP pixel
Beneath Hill 60

Bitva o Hill 60

Beneath Hill 60
Austrálie | 2010 | Válečné filmy | První světová válka | 122 minut

V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní inženýr Oliver Woodward se po pobytu v Papui vrací do Austrálie, aby se připojil k tajné Tunelářské společnosti. Woodward ke svému překv...

V roce 1916 se evropské válčící mocnosti ocitají v patové situaci. Operace dvou mohutných armád, které si dosud vyžádaly milióny životů, jsou na mrtvém bodě. Důlní inženýr Oliver Woodward se po pobytu v Papui vrací do Austrálie, aby se připojil k tajné Tunelářské společnosti. Woodward ke svému překvapení získává vojenskou hodnost a odjíždí do Evropy. Na bitevním poli u francouzského Armentiéres ho čeká jeho rota tunelářů, kteří ale novému veliteli příliš nevěří. Tuneláři mají labyrint chránit tak dlouho, dokud nezazní rozkaz k odpálení trhavin. Jenže kdo ví, kdy ta chvíle přijde?!

Hrají: Brendan Cowell, Alex Thompson, Warwick Young, Mark Coles Smith, Leon Ford, Jacqueline McKenzie, Gerald Lepkowski

Režie: Jeremy Sims

IMDb  70 % Kinobox  70 %

Bitva o Hill 60 online

Sledovat Bitva o Hill 60 online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bitva o Hill 60 online, zda je ke stažení a zda má Bitva o Hill 60 dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 13. 5. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bitva o Hill 60 recenze a hodnocení

Ve filmu Bitva o Hill 60 hrají Brendan Cowell, Alex Thompson, Warwick Young, Mark Coles Smith, Leon Ford, Jacqueline McKenzie, Gerald Lepkowski.

Film Bitva o Hill 60 režíruje Jeremy Sims.

Film Bitva o Hill 60 má 122 minut.

Film Bitva o Hill 60 můžete vidět na Filmbox+.

Film Bitva o Hill 60 je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.