FB pixel TP pixel
Battle of Los Angeles

Bitva o Los Angeles

Battle of Los Angeles
USA | 2011 | Sci-fi filmy | Invaze mimozemšťanů | 91 minut

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ...

Milion dolarů v aktovce… Zádrhel? Je potřeba ho doručit zabijákovi nepolapitelnému jako noční můra a děsivému tak, že se celé podsvětí roztřese již při pouhém vyslovení jeho jména. V podnikání, kde se nekladou žádné otázky, je KURÝR Z PODSVĚTÍ (Jeffrey Dean Morgan) mužem na svém místě. Teď je ale v ohrožení jeho vlastní rodina a on nesmí za žádnou cenu nic pokazit. Na stopě mu jsou nájemní zabijáci i podvodníci, federální agenti hrající na obě strany i zrádci z vlastních řad, přesto se kurýr vydává na těžko splnitelnou misi, během které navíc odhalí tajemství své temné minulosti. Pokud se mu podaří splnit cíl, nejlepší specialista na hledání lidí pochopí, proč je tak obtížné najít toho, kdo je nejlepší mezi specialisty na jejich mizení.

Hrají: Kel Mitchell, Nia Peeples, Dylan Vox, Gerald Webb, Theresa June-Tao, Edward DeRuiter, Tim Abell

Režie: Mark Atkins

IMDb  19 % Kinobox  24 %

Bitva o Los Angeles online

Sledovat Bitva o Los Angeles online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bitva o Los Angeles online, zda je ke stažení a zda má Bitva o Los Angeles dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 1. 2019
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 129 Kč nebo 89 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bitva o Los Angeles recenze a hodnocení

Ve filmu Bitva o Los Angeles hrají Kel Mitchell, Nia Peeples, Dylan Vox, Gerald Webb, Theresa June-Tao, Edward DeRuiter, Tim Abell.

Film Bitva o Los Angeles režíruje Mark Atkins.

Film Bitva o Los Angeles má 91 minut.

Film Bitva o Los Angeles můžete vidět na iTunes.

Film Bitva o Los Angeles je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.