FB pixel TP pixel
Black Is Beltza
Black Is Beltza

Black se řekne Beltza

Black Is Beltza
Španělsko | 2018 | Animované filmy | Animáky pro dospělé | 87 minut

Píše se rok 1965 a v New Yorku se koná slavnostní průvod, na který jsou pozvané i obří masky z Pamplony. Americké úřady ale zakáží účast dvěma černým „obrům“ a jeden z jejich autorů Manex se rozhodne nevrátit se do Španělska a bojovat. Dostane se mezi umělecký underground, kde se setkává s Andym War...

Píše se rok 1965 a v New Yorku se koná slavnostní průvod, na který jsou pozvané i obří masky z Pamplony. Americké úřady ale zakáží účast dvěma černým „obrům“ a jeden z jejich autorů Manex se rozhodne nevrátit se do Španělska a bojovat. Dostane se mezi umělecký underground, kde se setkává s Andym Warholem, na Kubě pak s Che Guevarou, účastní se hudebního festivalu v Monterrey a vůbec prožívá bouřlivý konec 60. let. Tento animovaný film pro dospělé nese především silné antirasistické poselství. Je adaptací původního komiksu vycházejícího ze skutečných událostí.

IMDb  59 % CSFD  67 %

Black se řekne Beltza online

Sledovat Black se řekne Beltza online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Black se řekne Beltza online, zda je ke stažení a zda má Black se řekne Beltza dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 3. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Black se řekne Beltza obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Black se řekne Beltza, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Black se řekne Beltza postavy.

Isaach De Bankolé
Isaach De Bankolé
Wilson Clever
Sergi López
Sergi López
Warren Phillips
Unax Ugalde
Unax Ugalde
Manex
Jorge Perugorría
Jorge Perugorría
Sargento Bravo
Guillermo Toledo
Guillermo Toledo
Teniente Munoz
Valeria Maldonado
Valeria Maldonado
Esperanza
Ramón Barea
Ramón Barea
Ramiro

Black se řekne Beltza recenze a hodnocení

Ve filmu Black se řekne Beltza hrají Maria de Medeiros, Isaach De Bankolé, Emma Suárez, Sergi López, Unax Ugalde, Jorge Perugorría, Guillermo Toledo.

Film Black se řekne Beltza režíruje Fermín Muguruza.

Film Black se řekne Beltza má 87 minut.

Film Black se řekne Beltza můžete vidět na Netflix.

Film Black se řekne Beltza je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.