FB pixel TP pixel
Troublemakers
Troublemakers

Blb a blbec

Troublemakers
Itálie | 1994 | Komedie | Vánoce | 107 minut

Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si dělají plány. Začíná western plný divokých jízd, přestřelek a...

Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si dělají plány. Začíná western plný divokých jízd, přestřelek a nezvládnutelných situací. Jak dopadne honba za pokladem se všichni dozví až o slavnostní vánoční noci.

IMDb  61 % CSFD  66 %

Blb a blbec online

Sledovat Blb a blbec online můžeš na Prima Plus, Stream, Vapet. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Blb a blbec online, zda je ke stažení a zda má Blb a blbec dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 31. 1. 2023
Zdarma nebo 99 Kč nebo 149 Kč
Stream
Stream
český dabing | od 27. 12. 2021
Zdarma
Vapet
Vapet
SD kvalita | od 26. 9. 2019
Zdarma

Blb a blbec obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Blb a blbec, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Blb a blbec postavy.

Terence Hill
Terence Hill
Travis
Bud Spencer
Bud Spencer
Moses
Boots Southerland
Boots Southerland
Sam Stone
Eva Haßmann
Eva Haßmann
Melle
Michael Huddleston
Michael Huddleston
Blacksmith
Anne Kasprik
Anne Kasprik
Bridget
Ron Carey
Ron Carey
Sheriff Fox
Terence Hill
Terence Hill
Režie

Blb a blbec recenze a hodnocení

Ve filmu Blb a blbec hrají Terence Hill, Bud Spencer, Boots Southerland, Ruth Buzzi, Eva Haßmann, Neil Summers, Michael Huddleston.

Film Blb a blbec režíruje Terence Hill.

Film Blb a blbec má 107 minut.

Film Blb a blbec můžete vidět na Prima Plus, Stream, Vapet.

Film Blb a blbec je online na Prima Plus, Stream, Vapet, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.