FB pixel TP pixel
Troublemakers
Troublemakers

Blb a blbec

Troublemakers
Itálie | 1994 | Komedie | Vánoce | 107 minut

Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si dělají plány. Začíná western plný divokých jízd, přestřelek a...

Můj milý synu Travisi, dlouho jsme se neviděli, vánoce se blíží a my bychom se měli zase sejít... Všechno začíná tímto dopisem s maminčiným přáním a zmínkou o tajemném pokladu. Informace o pokladu se stává veřejným tajemstvím a všichni si dělají plány. Začíná western plný divokých jízd, přestřelek a nezvládnutelných situací. Jak dopadne honba za pokladem se všichni dozví až o slavnostní vánoční noci.

Hrají: Terence Hill, Bud Spencer, Boots Southerland, Ruth Buzzi, Eva Haßmann, Neil Summers, Michael Huddleston

Režie: Terence Hill

IMDb  61 % Kinobox  62 %

Blb a blbec online

Sledovat Blb a blbec online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Blb a blbec online, zda je ke stažení a zda má Blb a blbec dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 16. 4. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Blb a blbec recenze a hodnocení

Ve filmu Blb a blbec hrají Terence Hill, Bud Spencer, Boots Southerland, Ruth Buzzi, Eva Haßmann, Neil Summers, Michael Huddleston.

Film Blb a blbec režíruje Terence Hill.

Film Blb a blbec má 107 minut.

Film Blb a blbec můžete vidět na Prima Plus.

Film Blb a blbec je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.