FB pixel TP pixel
The Bling Ring
The Bling Ring

Bling Ring: Jako VIPky

The Bling Ring
USA | 2013 | Krimi filmy | Loupež | 90 minut

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy na...

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec?

Hrají: Emma Watson, Israel Broussard, Taissa Farmiga, Katie Chang, Claire Julien, Georgia Rock, Leslie Mann

IMDb  56 % Kinobox  54 %

Bling Ring: Jako VIPky online

Sledovat Bling Ring: Jako VIPky online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bling Ring: Jako VIPky online, zda je ke stažení a zda má Bling Ring: Jako VIPky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 14. 5. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bling Ring: Jako VIPky zajímavosti

Rozpočet
15 000 000 $
Celosvětové tržby
20 045 576 $
Tržby v USA
5 845 732 $
Tržby v českých kinech
766 424 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 913 diváků

Bling Ring: Jako VIPky recenze a hodnocení

Ve filmu Bling Ring: Jako VIPky hrají Emma Watson, Israel Broussard, Taissa Farmiga, Katie Chang, Claire Julien, Georgia Rock, Leslie Mann.

Film Bling Ring: Jako VIPky režíruje .

Film Bling Ring: Jako VIPky má 90 minut.

Film Bling Ring: Jako VIPky měl rozpočet 15 000 000 $.

Film Bling Ring: Jako VIPky vidělo v českých kinech 5 913 diváků.

Film Bling Ring: Jako VIPky můžete vidět na Voyo.

Film Bling Ring: Jako VIPky je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.