FB pixel TP pixel
Bloody Birthday
Bloody Birthday

Bloody Birthday

Bloody Birthday
USA | 1981 | 85 minut

Během zatmění měsíce se v jedné americké nemocnici narodily tři děti, jenže někde nastala chyba ... Od té doby uběhlo deset let. Jedné noci se temné stránky jejich osobností spojí a začnou páchat násilné vraždy. A je jen jeden způsob, jak je zastavit. Komu by však napadlo, že by se něco takového moh...

Během zatmění měsíce se v jedné americké nemocnici narodily tři děti, jenže někde nastala chyba ... Od té doby uběhlo deset let. Jedné noci se temné stránky jejich osobností spojí a začnou páchat násilné vraždy. A je jen jeden způsob, jak je zastavit. Komu by však napadlo, že by se něco takového mohlo skrývat za jejich nevinnými andělskými tvářičkami?

Hrají: Lori Lethin, Melinda Cordell, Julie Brown, Susan Strasberg, José Ferrer, Joe Penny, Bert Kramer

Režie: Ed Hunt

IMDb  57 % Kinobox  57 %

Bloody Birthday online

Sledovat Bloody Birthday online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bloody Birthday online, zda je ke stažení a zda má Bloody Birthday dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 17. 12. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 99 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bloody Birthday recenze a hodnocení

Ve filmu Bloody Birthday hrají Lori Lethin, Melinda Cordell, Julie Brown, Susan Strasberg, José Ferrer, Joe Penny, Bert Kramer.

Film Bloody Birthday režíruje Ed Hunt.

Film Bloody Birthday má 85 minut.

Film Bloody Birthday můžete vidět na iTunes.

Film Bloody Birthday je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.