FB pixel TP pixel
Blue-Eyed Butcher
Blue-Eyed Butcher

Blue-Eyed Butcher

Blue-Eyed Butcher
USA | 2012 | Životopisné filmy | 85 minut

Texaská kráska Susan Wright má, zdá se, pohádkový život – její manžel Jeff ji zbožňuje, mají spolu dvě krásné děti a jsou obklopeni rodinou a přáteli. Jenže v roce 2003, po šesti letech manželství, se pohádka zhroutí, když je Jeff nalezen mrtvý a pohřben na zadním dvorku jejich domu. Když policie ob...

Texaská kráska Susan Wright má, zdá se, pohádkový život – její manžel Jeff ji zbožňuje, mají spolu dvě krásné děti a jsou obklopeni rodinou a přáteli. Jenže v roce 2003, po šesti letech manželství, se pohádka zhroutí, když je Jeff nalezen mrtvý a pohřben na zadním dvorku jejich domu. Když policie obviní Susan ze spáchání plánované vraždy, okolí je v šoku. Susan údajně vlákala manžela do ložnice, svázala a následně pobodala nožem – měl na dvě stě bodných ran - a pak po sobě zametla stopy. Jeffova rodina se vzpamatovává ze zdrcující zprávy a Susan začíná připravovat vysvětlení na svou obhajobu: musela Jeffa zabít v pudu sebezáchovy a ochránit sebe i děti po mnoha letech fyzického i psychického týrání. Jenže prokurátor Kelly Siegler o její obhajobě pochybuje a důrazně předkládá, že Susan je mazaný sociopat s očima raněné laně, jež využívá svého vzhledu, aby v životě dostala, co chce - třeba i milost v případě vraždy.

Blue-Eyed Butcher obsazení

Herci: Sara Paxton, Justin Bruening, Lisa Edelstein, Michael Gross, Annie Corley

IMDb  56 % Kinobox  55 %

Blue-Eyed Butcher online

Sledovat Blue-Eyed Butcher online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Blue-Eyed Butcher online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Blue-Eyed Butcher dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
od 25. 3. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Blue-Eyed Butcher recenze a hodnocení

Ve filmu Blue-Eyed Butcher hrají Sara Paxton, Justin Bruening, Lisa Edelstein, Michael Gross, Annie Corley.

Film Blue-Eyed Butcher režíruje .

Film Blue-Eyed Butcher má 85 minut.

Film Blue-Eyed Butcher můžete vidět na iTunes.

Film Blue-Eyed Butcher je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.