FB pixel TP pixel
Blue Valentine

Blue Valentine: Milostný příběh

Blue Valentine
USA | 2010 | Drama | Vztahy | 112 minut

Blue Valentine je příběh o nalezené a ztracené lásce. Odehrává se v několika časových rovinách, kdy se mísí okamžiky ze současnosti a romantické vzpomínky na minulost. V tomto dojemném a otevřeném portrétu jednoho vztahu se jako Dean a Cindy představí Ryan Gosling a Michelle Williams, která byla za ...

Blue Valentine je příběh o nalezené a ztracené lásce. Odehrává se v několika časových rovinách, kdy se mísí okamžiky ze současnosti a romantické vzpomínky na minulost. V tomto dojemném a otevřeném portrétu jednoho vztahu se jako Dean a Cindy představí Ryan Gosling a Michelle Williams, která byla za svůj výkon nominována na Oscara®. Ve snaze zachránit rozpadající se manželství se tento mladý pár rozhodne strávit jednu noc bez své dcery. Ještě před šesti lety leželi vedle sebe a jejich romantické námluvy dokreslovala hravá scenérie. Avšak jejich společná cesta nakonec pomalu spěla k hlubokému zármutku, uvadající lásce a nesplněným slibům.

IMDb  73 % CSFD  68 %

Blue Valentine: Milostný příběh online

Sledovat Blue Valentine: Milostný příběh online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Blue Valentine: Milostný příběh online, zda je ke stažení a zda má Blue Valentine: Milostný příběh dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 12. 1. 2021
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Blue Valentine: Milostný příběh obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Blue Valentine: Milostný příběh, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Blue Valentine: Milostný příběh postavy.

Ryan Gosling
Ryan Gosling
Dean Pereira
Michelle Williams
Michelle Williams
Cindy Heller-Pereira
Mike Vogel
Mike Vogel
Bobby
John Doman
John Doman
Jerry

Blue Valentine: Milostný příběh novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Blue Valentine: Milostný příběh, které najdeš na našem webu.

Blue Valentine: Milostný příběh recenze a hodnocení

Tvůj názor na Blue Valentine: Milostný příběh?

Ve filmu Blue Valentine: Milostný příběh hrají Ryan Gosling, Michelle Williams, Mike Vogel, John Doman, Maryann Plunkett, Ben Shenkman.

Film Blue Valentine: Milostný příběh režíruje Derek Cianfrance.

Film Blue Valentine: Milostný příběh má 112 minut.

Film Blue Valentine: Milostný příběh můžete vidět na HBO Max.

Film Blue Valentine: Milostný příběh je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.