FB pixel TP pixel
The Gods Must Be Crazy
The Gods Must Be Crazy

Bohové musí být šílení

The Gods Must Be Crazy
USA | 1980 | Bohové musí být šílení | Komedie | Rodinné | 109 minut

Osobitý typ humoru, postavený na znalostech specifik afrického prostředí, je tu sklouben s klasickou dobrodružnou komedií, společenskou satirou a některými postupy němých grotesek, to vše v půvabném koktejlu, který měl ve světě i u nás nečekaný ohlas. Její děj se postupně splétá ze tří motivů. První...

Osobitý typ humoru, postavený na znalostech specifik afrického prostředí, je tu sklouben s klasickou dobrodružnou komedií, společenskou satirou a některými postupy němých grotesek, to vše v půvabném koktejlu, který měl ve světě i u nás nečekaný ohlas. Její děj se postupně splétá ze tří motivů. Prvním je křovácký lovec Xi, vydávající se na dlouhou cestu, aby vrátil bohům dar, láhev coca-coly, který místo pomoci přináší lidem z buše neshody a hádky, druhým je úspěšná novinářka Kate, která se rozhodla změnit zaměstnání, chce se stát učitelkou v misijní škole a nesmělý mikrobiolog Andrew, který se do ní zamiluje, třetím pak banda neúspěšných atentátníků na útěku, kteří zajmou děti z misijní školy i s Kate jako rukojmí, která by jim umožnila přejít hranice

Hrají: N!xau, Michael Thys, Marius Weyers, Sandra Prinsloo, Louw Verwey, Nic De Jager, Fanyana H. Sidumo

Režie: Jamie Uys

IMDb  73 % Kinobox  74 %

Bohové musí být šílení online

Sledovat Bohové musí být šílení online můžeš na O2TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bohové musí být šílení online, zda je ke stažení a zda má Bohové musí být šílení dabing nebo titulky.

O2TV
O2TV
původní znění | český dabing | HD kvalita | od 1. 4. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bohové musí být šílení recenze a hodnocení

Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
22.06.2008 17:24:00

Dobra prca poprve :)

 70 %

Tvůj názor na Bohové musí být šílení?

Ve filmu Bohové musí být šílení hrají N!xau, Michael Thys, Marius Weyers, Sandra Prinsloo, Louw Verwey, Nic De Jager, Fanyana H. Sidumo.

Film Bohové musí být šílení režíruje Jamie Uys.

Film Bohové musí být šílení má 109 minut.

Film Bohové musí být šílení můžete vidět na O2TV.

Film Bohové musí být šílení je online na O2TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.