FB pixel TP pixel
In Order of Disappearance
In Order of Disappearance

Boj sněžného pluhu s mafií

In Order of Disappearance
Dánsko | 2014 | Akční filmy | Akční krimi | 115 minut

Nils se se svým sněžným pluhem prohání zasněženými cestami v okolí chladného norského městečka. Proráží cesty pro své spoluobčany, což považuje za velmi zodpovědnou práci, kterou ostatní dokáží náležitě ocenit. Jednoho dne je dokonce jmenován Občanem roku, ale zároveň se v ten den dozví o úmrtí své...

Nils se se svým sněžným pluhem prohání zasněženými cestami v okolí chladného norského městečka. Proráží cesty pro své spoluobčany, což považuje za velmi zodpovědnou práci, kterou ostatní dokáží náležitě ocenit. Jednoho dne je dokonce jmenován Občanem roku, ale zároveň se v ten den dozví o úmrtí svého syna. Předávkování drogami není pro Nilse důvěryhodným vysvětlením, a tak vezme spravedlnost do vlastních rukou. Vyhrát krvavý spor s mafií není lehké, avšak Nils už nemá co ztratit.

Hrají: Stellan Skarsgard, Bruno Ganz, Kristofer Hivju, Jakob Oftebro, Pal Sverre Hagen, Birgitte Hjort Sorensen, Tobias Santelmann

IMDb  72 %

Boj sněžného pluhu s mafií online

Sledovat Boj sněžného pluhu s mafií online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Boj sněžného pluhu s mafií online, zda je ke stažení a zda má Boj sněžného pluhu s mafií dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Boj sněžného pluhu s mafií recenze a hodnocení

Tvůj názor na Boj sněžného pluhu s mafií?

Ve filmu Boj sněžného pluhu s mafií hrají Stellan Skarsgard, Bruno Ganz, Kristofer Hivju, Jakob Oftebro, Pal Sverre Hagen, Birgitte Hjort Sorensen, Tobias Santelmann.

Film Boj sněžného pluhu s mafií režíruje .

Film Boj sněžného pluhu s mafií má 115 minut.

Film Boj sněžného pluhu s mafií můžete vidět na Edison.

Film Boj sněžného pluhu s mafií je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.