FB pixel TP pixel
Martial Arts of Shaolin
Martial Arts of Shaolin

Bojová umění Shaolinu

Martial Arts of Shaolin
Hong-Kong | 1986 | Shaolin Temple | Akční filmy | Kung-fu | 90 minut

Snímek je třetím pokračováním série filmů o chrámu Shaolin, kde ztvárnil hlavní roli čínský šampión bojových umění Jet Li. Pohledný a vtipný bojovník je jednoznačně hlavním lákadlem tohoto svižného akčního filmu, v němž Jet Li nešetří údery, kopy, otočkami, skoky a salty, to vše v choreograficky per...

Snímek je třetím pokračováním série filmů o chrámu Shaolin, kde ztvárnil hlavní roli čínský šampión bojových umění Jet Li. Pohledný a vtipný bojovník je jednoznačně hlavním lákadlem tohoto svižného akčního filmu, v němž Jet Li nešetří údery, kopy, otočkami, skoky a salty, to vše v choreograficky perfektních bojových scénách. Hrdina se jmenuje Zhi Ming a prošel náročným tréninkem v Severním shaolinském klášteře poté, co jeho otce zavraždil krutý vládce He Suo. Zhi Ming má nejprve v plánu zloducha napadnout při tanečním vystoupení na jeho velkolepé narozeninové oslavě. Tento pokus o pomstu sice selže, ale zato se při něm hrdina seznámí s dívkou jménem Si Ma, která prošla bojovou školou Jižního Shaolinu poté, co He Suo zničil život jejímu otci. Ukáže se, že Zhi Mingův otec zemřel právě proto, že protestoval proti tomu, jak bylo zacházeno s jeho přítelem, Si Miným otcem. Netrvá dlouho, než Si Ma a Zhi Ming zjistí, že oba nosí náramky, které k sobě nepochybně patří a které znamenají, že je v dětství jejich rodiče zasnoubili, aniž by tenkrát děti věděly, co to vlastně znamená. Nyní spojí své síly, aby společně porazili tyrana He Sua, a se svými nepřáteli se neváhají utkat ve fantastických čínských exteriérech, jako je například Velká čínská zeď nebo Zakázané město. Jet Li natočil další "shaolinský" film v roce 1994 a na Západě se dostal do povědomí hlavně díky roli úhlavního nepřítele Mela Gibsona ve čtvrtém díle Smrtonosné zbraně.

Bojová umění Shaolinu obsazení

Herci: Jet Li, Woo Gin-Keung, Wong Chau-Yin, Yu Cheng-Hui, Yue Hoi, Mak Wai-Cheung, Yan Di-Hua

Režie: Liu Chia-Liang

IMDb  64 % Kinobox  66 % Bojová umění Shaolinu CSFD 71 %

Bojová umění Shaolinu online

Sledovat Bojová umění Shaolinu online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bojová umění Shaolinu online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Bojová umění Shaolinu dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 12. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 179 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bojová umění Shaolinu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Bojová umění Shaolinu, které najdeš na našem webu.

30 nejlepších akčních hitů na Netflixu, které by měl vidět úplně každý
30 nejlepších akčních hitů na Netflixu, které by měl vidět úplně každý
17.06.2020 12:00:00 | Tipy na film

Léto je tady a s ním si tělo žádá trochu uvolněné třeskuté zábavy. Jenže kina nabízí jedno velké nic, takže musíme explozivní zábavu hledat třeba na Netflixu. Pojďme se dnes podívat na ty nejlepší plnotučné akčňáky, které na streamovací službě aktuálně najdete.

Bojová umění Shaolinu recenze a hodnocení

Ve filmu Bojová umění Shaolinu hrají Jet Li, Woo Gin-Keung, Wong Chau-Yin, Yu Cheng-Hui, Yue Hoi, Mak Wai-Cheung, Yan Di-Hua.

Film Bojová umění Shaolinu režíruje Liu Chia-Liang.

Film Bojová umění Shaolinu má 90 minut.

Film Bojová umění Shaolinu můžete vidět na iTunes.

Film Bojová umění Shaolinu je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.