FB pixel TP pixel
Girls of the Sun
Girls of the Sun

Bojovnice slunce

Girls of the Sun
Francie | 2018 | Drama | Terorismus | 120 minut

Mladá právnička Bahar navštěvuje svou rodinu v Kurdistánu. Při útoku extremistů umírá její manžel a ona sama se společně se synem stává i s dalšími ženami a dětmi rukojmím islamistů. Několik měsíců po úspěšném útěku velí jednotce Bojovnic slunce. Jejím cílem je dobýt město, kde ji potkala tragická u...

Mladá právnička Bahar navštěvuje svou rodinu v Kurdistánu. Při útoku extremistů umírá její manžel a ona sama se společně se synem stává i s dalšími ženami a dětmi rukojmím islamistů. Několik měsíců po úspěšném útěku velí jednotce Bojovnic slunce. Jejím cílem je dobýt město, kde ji potkala tragická událost, a získat zpět svého syna. Při třídenní ofenzivě ji doprovází Mathilde, zkušená válečná reportérka.

Hrají: Golshifteh Farahani, Emmanuelle Bercot, Zübeyde Bulut, Behi Djanati Atai, Evin Ahmad, Erol Afsin, Arabi Ghibeh

Režie: Eva Husson

IMDb  65 % Kinobox  63 %

Bojovnice slunce online

Sledovat Bojovnice slunce online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bojovnice slunce online, zda je ke stažení a zda má Bojovnice slunce dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 6. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bojovnice slunce recenze a hodnocení

Ve filmu Bojovnice slunce hrají Golshifteh Farahani, Emmanuelle Bercot, Zübeyde Bulut, Behi Djanati Atai, Evin Ahmad, Erol Afsin, Arabi Ghibeh.

Film Bojovnice slunce režíruje Eva Husson.

Film Bojovnice slunce má 120 minut.

Film Bojovnice slunce můžete vidět na Edison.

Film Bojovnice slunce je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.