FB pixel TP pixel
Barefoot in the Park

Bosé nohy v parku

Barefoot in the Park
USA | 1967 | Romantické filmy | Vztahy | 106 minut

Robert Redford a Jane Fondová si budují hnízdečko lásky až pod střechou. Novomanželská dvojice, advokát Paul a jeho ženuška Corie se po líbánkách prožitých v hotelovém pokoji konečně stěhují do svého prvního společného hnízdečka lásky. Tím je skromný podkrovní byt v šestém poschodí, navíc bez výtahu...

Robert Redford a Jane Fondová si budují hnízdečko lásky až pod střechou. Novomanželská dvojice, advokát Paul a jeho ženuška Corie se po líbánkách prožitých v hotelovém pokoji konečně stěhují do svého prvního společného hnízdečka lásky. Tím je skromný podkrovní byt v šestém poschodí, navíc bez výtahu. Jak se zdá, jejich ložnice je tu menší, než původně měla být. Do kuchyně, která je současně předsíní i obytným pokojem občas dírou v stropě vane i vítr. A také tu vůbec nefunguje topení, přitom venku je v tuhle roční dobu už docela mrazivo. Není divu, že byt se stane příčinou všech hádek mezi novomanželi... Komedie byla natočena podle stejnojmenné hry dramatika Neila Simona. Navenek poněkud upjatého Paula ztvárnil Robert Redford. Jeho herectví jsme mohli sledovat ve filmech Ukradený diamant, Orlové práva, Obyčejní lidé, Vzpomínky na Afriku, Kandidát, Havana). Jeho novomanželku Corii představuje Jane Fondová (Štvanice, Koně se také střílejí, Klute, Návrat domů, Vlastní pravidla).

Hrají: Robert Redford, Jane Fonda, Mildred Natwick, Herb Edelman, Mabel Albertson, Ted Hartley, Charles Boyer

Režie: Gene Saks

IMDb  70 % Kinobox  76 %

Bosé nohy v parku online

Sledovat Bosé nohy v parku online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Bosé nohy v parku online, zda je ke stažení a zda má Bosé nohy v parku dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 3. 2023
Půjčení za 67 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 49 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Bosé nohy v parku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Bosé nohy v parku, které najdeš na našem webu.

20 nejlepších romantických filmů na HBO, s kterými si užijete Sv. Valentýna
20 nejlepších romantických filmů na HBO, s kterými si užijete Sv. Valentýna
12.02.2021 10:00:00 | Tipy na film

Svátek všech zamilovaných je tady a oslavit jej můžeme i nabídkou romantických snímků na HBO GO. Vybrali jsme dvacet nejlepších. Najdete mezi nimi své favority?

25 nejlepších filmů, které jsou od dubna dostupné na HBO GO
25 nejlepších filmů, které jsou od dubna dostupné na HBO GO
30.04.2020 12:00:00 | Tipy na film

V průběhu dubna uvedlo HBO na své streamovací službě HBO GO zhruba 50 nových filmů, mezi nimiž nechyběly exkluzivní novinky, atraktivní blockbustery, filmové klasiky i výrazné a především zábavné žánrovky. Zkrátka tradiční všehochuť pro každého, jak je u HBO zvykem. Mrkněte na nejlepší kousky.

15 skvělých filmů na HBO, které jsou lepší než rychlokvašky od Disneyho
15 skvělých filmů na HBO, které jsou lepší než rychlokvašky od Disneyho
05.04.2020 14:00:00 | Tipy na film

Mezi nejsledovanější filmy na HBO patří dlouhodobě komiksové adaptace a cokoliv, co vyjde z dveří konglomerátu Disney. Nijak nezastíráme, že nás tahle situace mrzí,dali jsme proto dohromady seznam 15 filmů, které si zaslouží vaši pozornost víc, než další repete Avengers, nebo hraných verzí animáků.

Bosé nohy v parku recenze a hodnocení

Ve filmu Bosé nohy v parku hrají Robert Redford, Jane Fonda, Mildred Natwick, Herb Edelman, Mabel Albertson, Ted Hartley, Charles Boyer.

Film Bosé nohy v parku režíruje Gene Saks.

Film Bosé nohy v parku má 106 minut.

Film Bosé nohy v parku můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Bosé nohy v parku je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.