FB pixel TP pixel
Brácha za všechny peníze
Brácha za všechny peníze

Brácha za všechny peníze

Brácha za všechny peníze
Česko | 1980 | Komedie | Rodinné

Honza a Zuzana jsou velmi mladí manželé. Mají malou dcerku, o niž se příležitostně ochotně starají prarodiče i Honzův patnáctiletý bratr Martin. Zuzana ještě studuje a Honza všechny víkendy věnuje jako amatérský závodník motocyklům na ploché dráze. Zuzanu motorky nebaví. Martin se cítí za bratrovo m...

Honza a Zuzana jsou velmi mladí manželé. Mají malou dcerku, o niž se příležitostně ochotně starají prarodiče i Honzův patnáctiletý bratr Martin. Zuzana ještě studuje a Honza všechny víkendy věnuje jako amatérský závodník motocyklům na ploché dráze. Zuzanu motorky nebaví. Martin se cítí za bratrovo manželství zodpovědný a na radu své stejně mladé kamarádky Magdy vezme švagrovou do klubu huculských koní, aby se nenudila. Shodou nešťastných náhod a nevyjasněných sporů na sebe oba mladí manželé začnou žárlit a Honza se vrátí k rodičům. Martin se chce kvůli lásce ke koním stát zootechnikem a s tím rodiče nesouhlasí. Podnikavý kluk si najde cestu k ministrovi zemědělství, který ho před časem svezl stopem. Ministr mu zařídí exkurzi do zemědělského družstva a také se v rámci "náhodného" setkání přimluví u otce Pavelky. Roztržka mezi mladými se prohloubila a manželství spěje k rozvodu. Martin proto odveze kočárek s jejich dcerkou, stojící před obchodem, k Magdě. Tam si holčička hraje s tubou léků a zdá se, že je spolykala. Martin s Magdou přivolají lékaře. Ten je přesvědčí, že problémy se neřeší únosem a pomůže vše urovnat i s Bezpečností. Starost o dítě ale skutečně Zuzanu s Honzou spojí a oba už chápou, co je pro jejich vztah důležité.

IMDb  60 % CSFD  59 %

Brácha za všechny peníze online

Sledovat Brácha za všechny peníze online můžeš na Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Brácha za všechny peníze online, zda je ke stažení a zda má Brácha za všechny peníze dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
SD kvalita | od 2. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 18. 9. 2022
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč

Brácha za všechny peníze obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Brácha za všechny peníze, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Brácha za všechny peníze postavy.

Brácha za všechny peníze recenze a hodnocení

Tvůj názor na Brácha za všechny peníze?

Ve filmu Brácha za všechny peníze hrají Jan Hrušínský, Libuše Šafránková, Vladimír Menšík, Josef Bláha.

Film Brácha za všechny peníze režíruje Stanislav Strnad.

Film Brácha za všechny peníze můžete vidět na Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Brácha za všechny peníze je online na Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.