FB pixel TP pixel
Pay the Ghost
Pay the Ghost

Brána temnoty

Pay the Ghost
USA | 2015 | Horory | 94 minut

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Při...

Rok poté, co jeho malý syn zmizel během halloweenského karnevalu, je Mike Cole pronásledován nevysvětlitelnými děsivými obrazy a vzkazy. Spolu se svou manželkou, se kterou se již značně odcizili, se ale nezastaví před ničím, co by jim zabránilo v odhalení těchto záhad a nalezení ztraceného syna. Přitom narazí na legendu, která odmítá zůstat pohřbena v minulosti.

IMDb  52 %

Brána temnoty online

Sledovat Brána temnoty online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Brána temnoty online, zda je ke stažení a zda má Brána temnoty dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
české titulky | český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč

Brána temnoty obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Brána temnoty, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Brána temnoty postavy.

Brána temnoty recenze a hodnocení

Ve filmu Brána temnoty hrají Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Veronica Ferres, Lyriq Bent, Jack Fulton, Stephen McHattie, Mark Irvingsen.

Film Brána temnoty režíruje Uli Edel.

Film Brána temnoty má 94 minut.

Film Brána temnoty můžete vidět na Filmbox+.

Film Brána temnoty je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.