FB pixel TP pixel
Turistas
Turistas

Brazilský masakr

Turistas
USA | 2006 | Horory | Přežít | 93 minut

Po úděsné autobusové nehodě zůstane v brazilském městě poblíž pláže bez pomoci skupina dobrodruhů. Zatímco čekají na příchozí pomoc, rozhodnou se zajít do místního baru a užít si tak alespoň nějakou party s místními. V baru si dají několik piv a několik sklenek caipirinha a seznámí se s milým místní...

Po úděsné autobusové nehodě zůstane v brazilském městě poblíž pláže bez pomoci skupina dobrodruhů. Zatímco čekají na příchozí pomoc, rozhodnou se zajít do místního baru a užít si tak alespoň nějakou party s místními. V baru si dají několik piv a několik sklenek caipirinha a seznámí se s milým místním mladíkem Kikem. Vše se příjemně vyvíjí. Ráno už není tak pozitivní, když cestovatelé zjistí, že jim chybí všechny věci a peníze. Nejen to, všichni, kteří s nimi v noci popíjeli v baru, se chovají odtažitě a nikdo jim nechce pomoci. Jediný Kiko jim pomoci chce a nabídne jim pobyt u jeho strýce v domě, který leží v hluboké a temné džungli a kde mohou v „bezpečí“ počkat na pomoc... Postupem doby zjišťují, že bělostná písečná pláž a nepropustná džungle kolem ukrývají temné, zatím neodhalené tajemství.

Hrají: Josh Duhamel, Melissa George, Olivia Wilde, Desmond Askew, Beau Garrett, Max Brown, Agles Steib

Režie: John Stockwell

IMDb  54 % Kinobox  54 %

Brazilský masakr online

Sledovat Brazilský masakr online můžeš na Kinobox, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Brazilský masakr online, zda je ke stažení a zda má Brazilský masakr dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Starmax
Starmax
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 15. 2. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Brazilský masakr recenze a hodnocení

Ve filmu Brazilský masakr hrají Josh Duhamel, Melissa George, Olivia Wilde, Desmond Askew, Beau Garrett, Max Brown, Agles Steib.

Film Brazilský masakr režíruje John Stockwell.

Film Brazilský masakr má 93 minut.

Film Brazilský masakr můžete vidět na Kinobox, Starmax.

Film Brazilský masakr je online na Kinobox, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.