FB pixel TP pixel
Rumbling

Burácení

Rumbling
Česko | 2015 | Drama | Road Trip

Celovečerní hraný film BURÁCENÍ je typické drama založené na pravdivé události, která se stala v roce 2004 a která završila sérii příběhů, jež autor scénáře sledoval v médiích už řadu let. Domácí násilí, sebeobrana před násilníkem, či obrana a pomoc blízkému člověku v nouzi. Tento film je o ohrožené...

Celovečerní hraný film BURÁCENÍ je typické drama založené na pravdivé události, která se stala v roce 2004 a která završila sérii příběhů, jež autor scénáře sledoval v médiích už řadu let. Domácí násilí, sebeobrana před násilníkem, či obrana a pomoc blízkému člověku v nouzi. Tento film je o ohroženém lidském druhu, jehož smysl pro svobodu projevu a spravedlnost je na hranici zákona a společenské normy. Ne náhodou je film zasazen do prostředí motorkářského světa, rockové hudby a sochařské komunity, kde se mísí rovná a čestná povaha s výbušností, burácením v srdci a náklonností k absolutní kráse, a kde člověk přestává být soudný sám k sobě.

IMDb  39 % CSFD  41 %

Burácení online

Sledovat Burácení online můžeš na České kino, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Burácení online, zda je ke stažení a zda má Burácení dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 26. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Burácení obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Burácení, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Burácení postavy.

Burácení zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 335 379 Kč
Návštěvnost v českých kinech
9 789 diváků

Burácení recenze a hodnocení

Ve filmu Burácení hrají Tomáš Hajíček, Vica Kerekes, Jana Kolesárová, Martin Stránský, Vladimír Javorský, Chantal Poullain, Oldřich Navrátil.

Film Burácení režíruje Adolf Zika.

Film Burácení vidělo v českých kinech 9 789 diváků.

Film Burácení můžete vidět na České kino, Vodafone TV.

Film Burácení je online na České kino, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.