FB pixel TP pixel
Poly
Poly

Čarovný Poly

Poly
Francie | 2020 | Dobrodružné filmy | Koně | 102 minut

Desetiletá Cécile se spolu s matkou Louise přestěhuje do vesničky na jih Francie. Začlenit se mezi ostatní děti není jednoduché, Cécile však začne dělat starosti i něco dalšího. Zjistí, že v nedalekém cirkusu týrají poníka Poly, a rozhodne se zvíře zachránit. Cécile a Poly se vydávají na útěk plný z...

Desetiletá Cécile se spolu s matkou Louise přestěhuje do vesničky na jih Francie. Začlenit se mezi ostatní děti není jednoduché, Cécile však začne dělat starosti i něco dalšího. Zjistí, že v nedalekém cirkusu týrají poníka Poly, a rozhodne se zvíře zachránit. Cécile a Poly se vydávají na útěk plný zvratů, na cestu dospívání, která ukáže sílu skutečného přátelství...

Hrají: François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit, Elisa de Lambert, Orian Castano, Yohann Drouin, Calli Peysson

Režie: Nicolas Vanier

IMDb  56 % Kinobox  55 %

Čarovný Poly online

Sledovat Čarovný Poly online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čarovný Poly online, zda je ke stažení a zda má Čarovný Poly dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 5. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čarovný Poly recenze a hodnocení

Ve filmu Čarovný Poly hrají François Cluzet, Julie Gayet, Patrick Timsit, Elisa de Lambert, Orian Castano, Yohann Drouin, Calli Peysson.

Film Čarovný Poly režíruje Nicolas Vanier.

Film Čarovný Poly má 102 minut.

Film Čarovný Poly můžete vidět na Prima Plus.

Film Čarovný Poly je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.