FB pixel TP pixel
Season for Love
Season for Love

Čas na lásku

Season for Love
USA | 2018 | Romantické filmy | Jídlo | 90 minut

Tyler se vrací na prázdniny do svého rodného města Red Rock v Texasu. Před dvěma lety se rozvedla, s manželem Eddiem ale zůstali přátelé – nejen kvůli dceři Rosie, spojoval je i zájem profesní: Tyler pracovala jako kuchařka v Eddieho restauraci v San Francisku. Teď ji ale Eddie musel zavřít, a tak j...

Tyler se vrací na prázdniny do svého rodného města Red Rock v Texasu. Před dvěma lety se rozvedla, s manželem Eddiem ale zůstali přátelé – nejen kvůli dceři Rosie, spojoval je i zájem profesní: Tyler pracovala jako kuchařka v Eddieho restauraci v San Francisku. Teď ji ale Eddie musel zavřít, a tak je Tyler bez práce. Hned si to ale začne vynahrazovat doma, protože její matka Jo má pravý texaský gril a Tyler tam začne vypomáhat. V Red Rocku se každoročně koná soutěž o nejlepší barbecue a letos se jí zúčastní Corey Turner, rodák z Red Rocku a láska Tyler ze střední školy. Corey se za patnáct let, co se neviděli, vypracoval, má tři restaurace v Brooklynu v New Yorku a vydává kuchařky, které patří k bestsellerům. Soutěž, jejíž výherce obdrží prémii ve výši 25 tisíc dolarů, má tři kola. Vítěz semifinále se nakonec utká právě s Coreym. Když se Tyler s Coreym setkají, rychle si oživí romantické vzpomínky z mládí. Corey si také dobře rozumí s Rosie. A oba si uvědomují, jak je jim dobře v rodném městě...

IMDb  64 % CSFD  46 %

Čas na lásku online

Sledovat Čas na lásku online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čas na lásku online, zda je ke stažení a zda má Čas na lásku dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 7. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čas na lásku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čas na lásku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čas na lásku postavy.

Autumn Reeser
Autumn Reeser
Tyler Dawson
Marc Blucas
Marc Blucas
Corey Turner
Shelley Thompson
Shelley Thompson
Jo Dawson
Lola Flanery
Lola Flanery
Rosie Dawson
Paulino Nunes
Paulino Nunes
Jay Noles
Tara Nicodemo
Tara Nicodemo
Sofia Johnson
Ray Galletti
Ray Galletti
Eddie Crowley
Martin Roach
Martin Roach
George
Darrin Baker
Darrin Baker
Jackson Pressfield
Jenna Weir
Jenna Weir
Leigh-Ann
Jill Carter
Jill Carter
Režie

Čas na lásku recenze a hodnocení

Ve filmu Čas na lásku hrají Autumn Reeser, Marc Blucas, Shelley Thompson, Lola Flanery, Paulino Nunes, Tara Nicodemo, Ray Galletti.

Film Čas na lásku režíruje Jill Carter.

Film Čas na lásku má 90 minut.

Film Čas na lásku můžete vidět na Voyo.

Film Čas na lásku je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.