FB pixel TP pixel
Time of the Servants

Čas sluhů

Time of the Servants
Česko | 1989 | Drama | Psychologické | 115 minut

Nenápadnou a stydlivou studentku mediciny Danu opustí milenec a ona v zoufalství přebere přítele své nejlepší kamarádce Lence. Po pěti letech je z Dany atraktivní žena. Zcela rezignovala na vlastní profesionální ambice. Manipuluje lidmi a zneužívá jejich slušnosti, slabosti a zbabělosti. Jejími oběť...

Nenápadnou a stydlivou studentku mediciny Danu opustí milenec a ona v zoufalství přebere přítele své nejlepší kamarádce Lence. Po pěti letech je z Dany atraktivní žena. Zcela rezignovala na vlastní profesionální ambice. Manipuluje lidmi a zneužívá jejich slušnosti, slabosti a zbabělosti. Jejími oběťmi se postupně stžvají přítelkyně, manžel, kolega, dva milenci... Spíše než jako zajímavou, značně feministickou studii mladé ženy lze film chápat jako modelové vykreslení nenápadného zla, jež není postižitelné zákonem, a přesto může mít dalekosáhlé následky.

IMDb  70 % CSFD  74 %

Čas sluhů online

Sledovat Čas sluhů online můžeš na Starmax, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čas sluhů online, zda je ke stažení a zda má Čas sluhů dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 29. 7. 2022
Předplatné za 99 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 8. 3. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čas sluhů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Čas sluhů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Čas sluhů postavy.

Čas sluhů recenze a hodnocení

Ve filmu Čas sluhů hrají Ivana Chýlková, Karel Roden, Jitka Asterová, Libor Žídek, Libor Žídek, Miroslav Etzler, Eva Holubová.

Film Čas sluhů režíruje Irena Pavlásková.

Film Čas sluhů má 115 minut.

Film Čas sluhů můžete vidět na Starmax, Vodafone TV, Voyo.

Film Čas sluhů je online na Starmax, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.