FB pixel TP pixel
Time of the Servants

Čas sluhů

Time of the Servants
Česko | 1989 | Drama | Psychologické | 115 minut

Nenápadnou a stydlivou studentku mediciny Danu opustí milenec a ona v zoufalství přebere přítele své nejlepší kamarádce Lence. Po pěti letech je z Dany atraktivní žena. Zcela rezignovala na vlastní profesionální ambice. Manipuluje lidmi a zneužívá jejich slušnosti, slabosti a zbabělosti. Jejími oběť...

Nenápadnou a stydlivou studentku mediciny Danu opustí milenec a ona v zoufalství přebere přítele své nejlepší kamarádce Lence. Po pěti letech je z Dany atraktivní žena. Zcela rezignovala na vlastní profesionální ambice. Manipuluje lidmi a zneužívá jejich slušnosti, slabosti a zbabělosti. Jejími oběťmi se postupně stžvají přítelkyně, manžel, kolega, dva milenci... Spíše než jako zajímavou, značně feministickou studii mladé ženy lze film chápat jako modelové vykreslení nenápadného zla, jež není postižitelné zákonem, a přesto může mít dalekosáhlé následky.

Hrají: Ivana Chýlková, Karel Roden, Jitka Asterová, Libor Žídek, Libor Žídek, Miroslav Etzler, Eva Holubová

Režie: Irena Pavlásková

IMDb  70 % Kinobox  73 %

Čas sluhů online

Sledovat Čas sluhů online můžeš na O2TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čas sluhů online, zda je ke stažení a zda má Čas sluhů dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | od 1. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čas sluhů recenze a hodnocení

Ve filmu Čas sluhů hrají Ivana Chýlková, Karel Roden, Jitka Asterová, Libor Žídek, Libor Žídek, Miroslav Etzler, Eva Holubová.

Film Čas sluhů režíruje Irena Pavlásková.

Film Čas sluhů má 115 minut.

Film Čas sluhů můžete vidět na O2TV, Voyo.

Film Čas sluhů je online na O2TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.