FB pixel TP pixel
The Black Madonna
The Black Madonna

Černá madona

The Black Madonna
Dánsko | 2007 | Komedie | Akční komedie | 93 minut

Jedním z hlavních hrdinů, které režisér Lasse Spang Olsen (držitel ceny poroty z montrealského festivalu komediálního filmu „Just for Laughs“) pozval ve své akční komedii z roku 2007 před kameru, je protřelý kriminálník Kurt. Ten právě dokončil svoji životní fachu – podařilo se mu pro neznámého sběr...

Jedním z hlavních hrdinů, které režisér Lasse Spang Olsen (držitel ceny poroty z montrealského festivalu komediálního filmu „Just for Laughs“) pozval ve své akční komedii z roku 2007 před kameru, je protřelý kriminálník Kurt. Ten právě dokončil svoji životní fachu – podařilo se mu pro neznámého sběratele z Východu ukrást veleslavnou ruskou ikonu s názvem Černá Madona. Ale protože mu jsou v patách snad všichni policisté ze země, musí se urychleně zcizeného artefaktu zbavit. Pošle ho tedy své dceři Marii, s níž však už mnoho let neudržuje kontakty. Mladá žena tak musí ze dne na den začít řešit nepříjemnou otázku, zda je lepší vyhnout se base a vše ohlásit policii, nebo raději držet basu s otcem, který se navíc dostal do ještě větších potíží poté, co si ho netrpělivý sběratel našel a nyní jej drží v zajetí kdesi v Polsku. Snímek byl v kategorii Nejlepší vizuální efekty nominován na dánském festivalu Robert na hlavní cenu.

IMDb  52 % CSFD  52 %

Černá madona online

Sledovat Černá madona online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Černá madona online, zda je ke stažení a zda má Černá madona dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 10. 2. 2021
Předplatné za 199 Kč nebo 259 Kč nebo 319 Kč - Vysvětlení cen předplatného
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Černá madona obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Černá madona, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Černá madona postavy.

Černá madona recenze a hodnocení

Ve filmu Černá madona hrají Anders W. Berthelsen, Tuva Novotny, Nicolas Bro, Ole Thestrup, Morten Grunwald, Birthe Neumann, Mirosław Zbrojewicz.

Film Černá madona režíruje Lasse Spang Olsen.

Film Černá madona má 93 minut.

Film Černá madona můžete vidět na Netflix.

Film Černá madona je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.