FB pixel TP pixel
Thursday

Černý čtvrtek

Thursday
USA | 1998 | Akční filmy | 84 minut

Casey Wells je bývalý drogový dealer z Los Angeles, který se už nějaký čas pokouší žít spořádaným rodinným životem a zapomenout na minulost. Z Los Angeles se přestěhoval do Houstonu, kde pracuje jako architekt a chystá se dokonce se svou krásnou manželkou Christine adoptovat dítě. Vše se zdá v pořád...

Casey Wells je bývalý drogový dealer z Los Angeles, který se už nějaký čas pokouší žít spořádaným rodinným životem a zapomenout na minulost. Z Los Angeles se přestěhoval do Houstonu, kde pracuje jako architekt a chystá se dokonce se svou krásnou manželkou Christine adoptovat dítě. Vše se zdá v pořádku, ovšem pak stačí jeden jediný čtvrtek a vše je ztraceno. Začne to v okamžiku, kdy se u jeho dveří objeví Nick, jeden z jeho bývalých kompliců. Rád by si u něj několik dnů nechal kufřík a půjčil si Caseyho auto. Casey ho pozve dál, ale nakonec ho přepadnou po…

IMDb  72 %

Černý čtvrtek online

Sledovat Černý čtvrtek online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Černý čtvrtek online, zda je ke stažení a zda má Černý čtvrtek dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2022
Půjčení za 59 Kč Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Černý čtvrtek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Černý čtvrtek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Černý čtvrtek postavy.

Černý čtvrtek recenze a hodnocení

Ve filmu Černý čtvrtek hrají Thomas Jane, Paula Marshall, Aaron Eckhart, James Le Gros, Paulina Porizkova, Michael Jeter, Glenn Plummer.

Film Černý čtvrtek režíruje Skip Woods.

Film Černý čtvrtek má 84 minut.

Film Černý čtvrtek můžete vidět na iTunes.

Film Černý čtvrtek je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.