FB pixel TP pixel
Čert a dráha
Čert a dráha

Čert a dráha

Čert a dráha
Česko | 1988 | Pohádky | Čerti

Železničářská pohádka o tom, kterak se čertovi zalíbila Bětuška a mašinky... Mladý čert Fadrius (F. Staněk) má na pekelné univerzitě složit diplomní zkoušku tím, že získá na zemi peklu duši dle obdrženého dotazníku. Vydá se tedy na místo určení – obec Dražice v Čechách. Pokouší se o duši báby Koleja...

Železničářská pohádka o tom, kterak se čertovi zalíbila Bětuška a mašinky... Mladý čert Fadrius (F. Staněk) má na pekelné univerzitě složit diplomní zkoušku tím, že získá na zemi peklu duši dle obdrženého dotazníku. Vydá se tedy na místo určení – obec Dražice v Čechách. Pokouší se o duši báby Kolejačky (B. Vikusová) a traťmistra Doubka (Z. Řehoř). Zamiluje se ale do jeho dcery Bětušky (S. Laurinová). Doubek mu ji ale nechce dát…..

Čert a dráha online

Sledovat Čert a dráha online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čert a dráha online, zda je ke stažení a zda má Čert a dráha dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 18. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čert a dráha recenze a hodnocení

Ve filmu Čert a dráha hrají .

Film Čert a dráha režíruje .

Film Čert a dráha můžete vidět na iVysílání.

Film Čert a dráha je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.