FB pixel TP pixel
Čert na zemi
Čert na zemi

Čert na zemi

Čert na zemi
Česko | 1975 | Pohádky | Čerti

V hospodě se sešla celá vesnice, chystá se představení, které podle národní báchorky Josefa Kajetána Tyla secvičil se zpěvy a tanci snaživý pan učitel. Po přivítání může představení začít. Kus, který vesničané hrají, je báchorka o čertu na zemi. Mladý čert Salamandr je poprvé na zemi a vidí, že hříš...

V hospodě se sešla celá vesnice, chystá se představení, které podle národní báchorky Josefa Kajetána Tyla secvičil se zpěvy a tanci snaživý pan učitel. Po přivítání může představení začít. Kus, který vesničané hrají, je báchorka o čertu na zemi. Mladý čert Salamandr je poprvé na zemi a vidí, že hříšných lidí je dost a nebude proto o duše nouze. Hned panna Kačenka, chtivá vdávání, závidí každé nevěstě, že ji předběhla... Televizní zpracování Tylovy slavné báchorky natočil v roce 1975 Pavel Háša s Janou Hlaváčovou a Václavem Postráneckým v hlavních rolích.

Hrají: Václav Postránecký, Jana Hlaváčová, Petr Kostka, Vladimír Krška, Josef Bláha, Jaromír Spal, Jiří Bruder, Naďa Konvalinková, Eduard Žemla, Jana Boušková, Adolf Filip

Režie: Pavel Háša

Čert na zemi online

Sledovat Čert na zemi online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čert na zemi online, zda je ke stažení a zda má Čert na zemi dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 9. 2. 2000
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čert na zemi recenze a hodnocení

Ve filmu Čert na zemi hrají Václav Postránecký, Jana Hlaváčová, Petr Kostka, Vladimír Krška, Josef Bláha, Jaromír Spal, Jiří Bruder, Naďa Konvalinková, Eduard Žemla, Jana Boušková, Adolf Filip.

Film Čert na zemi režíruje Pavel Háša.

Film Čert na zemi můžete vidět na iVysílání.

Film Čert na zemi je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.