FB pixel TP pixel
Čertouská poudačka
Čertouská poudačka

Čertouská poudačka

Čertouská poudačka
Česko | 1966 | Pohádky | Čerti

Kapela v hospodě ne a ne zahrát pořádně od podlahy a nespokojení hosté vyhodí muzikanty ven. Kapelník Brůšek to těžce nese a tak přijme k bubnu čerta - a za to musí dělat v pekelné kapele koncertního mistra. Čert je rád, protože si stejně v pekle nemůže pořádně zabubnovat, jenže když čert bubnuje, l...

Kapela v hospodě ne a ne zahrát pořádně od podlahy a nespokojení hosté vyhodí muzikanty ven. Kapelník Brůšek to těžce nese a tak přijme k bubnu čerta - a za to musí dělat v pekelné kapele koncertního mistra. Čert je rád, protože si stejně v pekle nemůže pořádně zabubnovat, jenže když čert bubnuje, lidi začínají mluvit pravdu a tak končí každá tancovačka rvačkou. Přesto má Lhotecká kapela úspěch a nakonec je pozvou i na bál do města, tím se Brůškovi splnilo velké přání a dokázal, že jeho kapele se nikdo vysmívat nebude. Jeho milá Baruška však cítí, jak postupně ztrácí jeho srdce. Brůšek nechce o svatbě ani slyšet a tak se dívka radí s bábou Šláborkou, ale nepomůže ani zaříkávání ani úskoky. Baruška má však odvahu jít si pro svého milého až do pekla a svou chytrostí zachrání milého a nejen jeho, ale všechny zbloudilé muzikanty, kteří za světskou slávu a úspěch upsali duši ďáblu.

Hrají: Josef Bek, Jiřina Bohdalová, Stanislav Neumann, Bohuš Záhorský, Oldřich Nový, Václav Sloup, Jiřina Štěpničková, Marie Rosůlková, Nina Popelíková, Jindřich Blažíček, Jaroslav Štercl

Režie: Miloslav Zachata

Čertouská poudačka online

Sledovat Čertouská poudačka online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Čertouská poudačka online, zda je ke stažení a zda má Čertouská poudačka dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 28. 9. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Čertouská poudačka recenze a hodnocení

Ve filmu Čertouská poudačka hrají Josef Bek, Jiřina Bohdalová, Stanislav Neumann, Bohuš Záhorský, Oldřich Nový, Václav Sloup, Jiřina Štěpničková, Marie Rosůlková, Nina Popelíková, Jindřich Blažíček, Jaroslav Štercl.

Film Čertouská poudačka režíruje Miloslav Zachata.

Film Čertouská poudačka můžete vidět na iVysílání.

Film Čertouská poudačka je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.