FB pixel TP pixel

Červený střevíček a 7 statečných

Red Shoes and the Seven Dwarfs
Jižní Korea | 2019 | Animované filmy | Pro holky | 92 minut

Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, po...

Baculka Sněhurka najde pár kouzelných červených střevíčků, které ji promění na hubeňoučkou krasotinku. Má to ale jeden háček! Střevíce patří zlé čarodějnici a ta, když zjistí, že zmizely, použije veškerá kouzla a čáry, aby je dostala nazpět. Jakoby nestačilo, že má Sněhurka plné ruce práce s ježibabou, do cesty se jí musí ještě připlést sedm neodbytných trpaslíků, kteří od ní chtějí pusu. Pokud totiž tito zelení mrňousové dostanou polibek od krásné ženy, bude zrušena jejich kletba a z nich se znovu stanou udatní princové Merlin, Artuš, Jiřík, Honza, Pino, Noki, Kio. Jenže co je vlastně krása? Pochopí Sněhurka a jejích sedm statečných společníků, co krása doopravdy znamená?

IMDb  62 % CSFD  61 %

Červený střevíček a 7 statečných recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Červený střevíček a 7 statečných vidělo v českých kinech 8 680 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 1 262 145 Kč.

Tvůj názor na Červený střevíček a 7 statečných?