FB pixel TP pixel
Czech Dream
Czech Dream

Český sen

Czech Dream
Česko | 2004 | Dokumenty | Společnost | 90 minut

31. května 2003 - je pár minut před desátou dopolední a na parkovišti v pražských Letňanech se tlačí více jak 3000 nedočkavých lidí. Mnozí z nich svírají igelitky, někteří jsou vyzbrojeni taškou na kolečkách. Moderátor z osvětleného pódia nabádá, aby lidé využili přistavené cisterny s pitnou vodou a...

31. května 2003 - je pár minut před desátou dopolední a na parkovišti v pražských Letňanech se tlačí více jak 3000 nedočkavých lidí. Mnozí z nich svírají igelitky, někteří jsou vyzbrojeni taškou na kolečkách. Moderátor z osvětleného pódia nabádá, aby lidé využili přistavené cisterny s pitnou vodou a napili se. Asistentky rozdávají kelímky. Z reproduktorů zazní ještě jednou hyperhymna ČESKÉHO SNU: Tak zkus se dívat jako dítě, spousta věcí omámí tě... Náhle na pódium vybíhají manažeři hypermarketu, vítají se se svými zákazníky a svižně přestřihnou blyštivou pásku. Ochranka odstraňuje kovové zábrany, dav se dává do pohybu. K hypermarketu zbývá ještě 300 metrů. Lidé se rozběhnou... Chvíli na to nejrychlejší z nich oněmí: hypermarket, ke kterému doběhli, je jen velká filmová kulisa... První česká filmová reality show ČESKÝ SEN je celovečerní film o hypermarketu, který nebyl.

Hrají: Varhan Orchestrovič Bauer, Jaromír Kalina, Vít Klusák, Martin Prikryl, Filip Remunda, Eva Williams

Režie: Vít Klusák, Filip Remunda

IMDb  73 % Kinobox  74 %

Český sen online

Sledovat Český sen online můžeš na DaFilms, HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Český sen online, zda je ke stažení a zda má Český sen dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | české titulky | od 19. 9. 2016
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
HBO Max
HBO Max
HD kvalita | SD kvalita | od 13. 5. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Český sen novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Český sen, které najdeš na našem webu.

40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
09.03.2022 15:30:00 | Tipy na film

S proměnou streamovací služby HBO Go na HBO Max došlo i ke ztrátě několika desítek titulů z ranku českých filmů. Pokud vás zajímají detaily, vytvořili jsme podrobný seznam.

Viděli jste dokument V síti? Pusťte si i těchto 12 společenských dokumentů
Viděli jste dokument V síti? Pusťte si i těchto 12 společenských dokumentů
04.03.2020 | České novinky

Pokud jste zamířili do kina na dokument Barbory Chalupové a Víta Klusáka V síti, možná jste dostali chuť podívat na se další dokumentární počiny, které se zabývají společenskými problémy dneška. Vybrali jsme pro vás dvanáctku těch, na které nedáme dopustit. Dvanáct? Tak to je pohoda!

Český sen zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 961 649 Kč
Návštěvnost v českých kinech
27 368 diváků

Český sen recenze a hodnocení

Ve filmu Český sen hrají Varhan Orchestrovič Bauer, Jaromír Kalina, Vít Klusák, Martin Prikryl, Filip Remunda, Eva Williams.

Film Český sen režíruje Vít Klusák, Filip Remunda.

Film Český sen má 90 minut.

Film Český sen vidělo v českých kinech 27 368 diváků.

Film Český sen můžete vidět na DaFilms, HBO Max.

Film Český sen je online na DaFilms, HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.