FB pixel TP pixel
Beyond Beyond
Beyond Beyond

Cesta do říše krále pírek

Beyond Beyond
Švédsko | 2014 | Animované filmy | Pro starší děti | 78 minut

Působivý švédský snímek Cesta do říše krále pírek zobrazuje touhu po nemožném. Králík Johan není ještě dost velký na to, aby pochopil pravidla života a přitom se pouští do boje proti monstru, které má mnohanásobnou přesilu. Tento boj se ale právě pro něj stává školou života. Chlapec se při pátrání p...

Působivý švédský snímek Cesta do říše krále pírek zobrazuje touhu po nemožném. Králík Johan není ještě dost velký na to, aby pochopil pravidla života a přitom se pouští do boje proti monstru, které má mnohanásobnou přesilu. Tento boj se ale právě pro něj stává školou života. Chlapec se při pátrání po své matce dostane do zvláštního, polorozpadlého světa, kde se jeho nepřítel skrývá. Nebude však jednoduché ho vypátrat a připravit o moc. Naštěstí najde Johan pomocníky, kteří se pouští do boje s ním. Zvláštně nostalgický příběh plný zvratů a periferií je založený na dětské touze po harmonii a rodičovské lásce.

Hrají: Edvin Ryding, Tuva Novotny, Gustaf Hammarsten, Lennart Jähkel, Sissela Kyle, Leif Andrée

Režie: Esben Toft Jacobsen

Cesta do říše krále pírek online

Sledovat Cesta do říše krále pírek online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta do říše krále pírek online, zda je ke stažení a zda má Cesta do říše krále pírek dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | HD kvalita | od 4. 8. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cesta do říše krále pírek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Cesta do říše krále pírek?

Ve filmu Cesta do říše krále pírek hrají Edvin Ryding, Tuva Novotny, Gustaf Hammarsten, Lennart Jähkel, Sissela Kyle, Leif Andrée.

Film Cesta do říše krále pírek režíruje Esben Toft Jacobsen.

Film Cesta do říše krále pírek má 78 minut.

Film Cesta do říše krále pírek můžete vidět na Kinobox.

Film Cesta do říše krále pírek je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.