FB pixel TP pixel
Beyond Beyond

Cesta do říše krále pírek

Beyond Beyond
Švédsko | 2014 | Animované filmy | Pro starší děti | 78 minut

Působivý švédský snímek Cesta do říše krále pírek zobrazuje touhu po nemožném. Králík Johan není ještě dost velký na to, aby pochopil pravidla života a přitom se pouští do boje proti monstru...

Působivý švédský snímek Cesta do říše krále pírek zobrazuje touhu po nemožném. Králík Johan není ještě dost velký na to, aby pochopil pravidla života a přitom se pouští do boje proti monstru, které má mnohanásobnou přesilu. Tento boj se ale právě pro něj stává školou života. Chlapec se při pátrání po své matce dostane do zvláštního, polorozpadlého světa, kde se jeho nepřítel skrývá. Nebude však jednoduché ho vypátrat a připravit o moc. Naštěstí najde Johan pomocníky, kteří se pouští do boje s ním. Zvláštně nostalgický příběh plný zvratů a periferií je založený na dětské touze po harmonii a rodičovské lásce.

CSFD  67 %

Cesta do říše krále pírek online

Sledovat Cesta do říše krále pírek online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta do říše krále pírek online, zda je ke stažení a zda má Cesta do říše krále pírek dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
český dabing | od 2. 6. 2020
Zdarma

Cesta do říše krále pírek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Cesta do říše krále pírek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Cesta do říše krále pírek postavy.

Edvin Ryding
Edvin Ryding
Johan
Tuva Novotny
Tuva Novotny
Johan's mother
Gustaf Hammarsten
Gustaf Hammarsten
Johan's father
Lennart Jähkel
Lennart Jähkel
The Feather King
Sissela Kyle
Sissela Kyle
The Captain

Cesta do říše krále pírek recenze a hodnocení

Tvůj názor na Cesta do říše krále pírek?