FB pixel TP pixel
Cesta peklem

Cesta peklem

Cesta peklem
Česko | 1995 | Drama | Krimi drama

Zkušený kaskadér Petr Kvapil patří k nejlepším. S kolegy Pepinem, Zdeňkem a dalšími plní náročná a nebezpečná přání našich i zahraničních režisérů. Chvíle volna pak tráví s manželkou Helenou a především s malým synkem Kubíkem, o kterého se s láskou stará a který nadšeně sleduje jeho odvážné kousky p...

Zkušený kaskadér Petr Kvapil patří k nejlepším. S kolegy Pepinem, Zdeňkem a dalšími plní náročná a nebezpečná přání našich i zahraničních režisérů. Chvíle volna pak tráví s manželkou Helenou a především s malým synkem Kubíkem, o kterého se s láskou stará a který nadšeně sleduje jeho odvážné kousky před kamerou. Právě když přichází ke kaskadérům nová posila, sebevědomý karatista Eda, dostávají muži lákavou nabídku podílet se na natáčení amerického válečného velkofilmu. Přestože je Petr v civilu šéfem projekční kanceláře, nabídku přijme. Hned během natáčení první scény však dojde k neštěstí, když je v minovém poli popálen v obličeji kaskadér Pepino. Vzápětí zasáhne těžká rána osudu samotného Petra, když jeho syn zahyne při autonehodě. Zhroutí se mu svět, obviní manželku z chlapcovy smrti a odejde z domu. Popere se v hospodě, přenechá svou roli kolegovi Zdeňkovi a chce se pustit do riskantního, smrtelně nebezpečného kousku. Před skokem ho v poslední chvíli zastaví kolegové. Petr skončí v nemocnici a odmítá komunikovat s okolím. Pomoci se mu pokouší sympatická psycholožka, marně však žádá o pomoc jeho manželku, která je sama na pokraji sil. Nakonec poprosí Šimona a kaskadéry, aby jí pomohli vrátit Petrovi chuť žít.

Hrají: Radoslav Brzobohatý, Petr Jákl, Pavel Nový, Martin Dejdar, Petr Jákl, Ondřej Vetchý, Marta Vančurová, Jan Schmid, Martin Dolejší, Ivana Velichová, Stanislav Zindulka

Režie: Martin Hollý

IMDb  37 % Kinobox  42 %

Sleduj Cesta peklem celý film zdarma

Pusť si Cesta peklem online hned zdarma na Filmtoro.Cesta peklem online

Sledovat Cesta peklem online můžeš na České kino, Filmy česky, Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta peklem online, zda je ke stažení a zda má Cesta peklem dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
Filmy česky
Filmy česky
od 10. 11. 2017
Zdarma
Kinobox
Kinobox
od 5. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cesta peklem zajímavosti

Tržby v českých kinech
552 506 Kč
Návštěvnost v českých kinech
19 370 diváků

Cesta peklem recenze a hodnocení

Ve filmu Cesta peklem hrají Radoslav Brzobohatý, Petr Jákl, Pavel Nový, Martin Dejdar, Petr Jákl, Ondřej Vetchý, Marta Vančurová, Jan Schmid, Martin Dolejší, Ivana Velichová, Stanislav Zindulka.

Film Cesta peklem režíruje Martin Hollý.

Film Cesta peklem vidělo v českých kinech 19 370 diváků.

Film Cesta peklem můžete vidět na České kino, Filmy česky, Kinobox.

Film Cesta peklem je online na České kino, Filmy česky, Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.