FB pixel TP pixel
The Warrior's Way
The Warrior's Way

Cesta samuraje

The Warrior's Way
Nový Zéland | 2010 | Westerny | Zabijáci | 100 minut

Samuraj Yang je v Číně legendou, válečníkem zrozeným na bitevním poli. Má za úkol vyvraždit poslední členy nepřátelského klanu. Úkol splní až na malou drobnost. Ponechá naživu malé dítě. Spolu s ním utíká z Číny, aby našel útočiště kdesi na Divokém západě. Rozzuření spolubojovníci jsou mu v patách. ...

Samuraj Yang je v Číně legendou, válečníkem zrozeným na bitevním poli. Má za úkol vyvraždit poslední členy nepřátelského klanu. Úkol splní až na malou drobnost. Ponechá naživu malé dítě. Spolu s ním utíká z Číny, aby našel útočiště kdesi na Divokém západě. Rozzuření spolubojovníci jsou mu v patách. Yang nachází nový domov v malém westernovém městečku. V drsném prostředí ostrých pistolníků a jiných vyvržených existencí potkává místního opilce Ronalda (Geoffrey Rush) a tajemnou vrhačku nožů Lynne (Kate Bosworth). Podivná trojice se musí postavit nelítostnému střetu dvou světů a ochránit život dítěte…

Hrají: Kate Bosworth, Jang Dong-gun, Geoffrey Rush, Danny Huston, Ti Lung, Tony Cox, Matt Gillanders

IMDb  63 % Kinobox  62 %

Cesta samuraje online

Sledovat Cesta samuraje online můžeš na Kinobox, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Cesta samuraje online, zda je ke stažení a zda má Cesta samuraje dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Prima Plus
Prima Plus
od 20. 3. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Cesta samuraje recenze a hodnocení

Ve filmu Cesta samuraje hrají Kate Bosworth, Jang Dong-gun, Geoffrey Rush, Danny Huston, Ti Lung, Tony Cox, Matt Gillanders.

Film Cesta samuraje režíruje .

Film Cesta samuraje má 100 minut.

Film Cesta samuraje můžete vidět na Kinobox, Prima Plus.

Film Cesta samuraje je online na Kinobox, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.